Novērš lielāko daļu elektroapgādes bojājumu

Spēcīgā vēja dēļ šorīt pulksten 7.00 bez elektrības Gulbenes novadā bija 446 mājsaimniecības. Par to “Dzirksteli” informē AS “Sadales tīkls” komunikācijas speciāliste Inga Tilhena.


I.Tilhena stāsta, ka, “Sadales tīkla” operatīvo brigāžu elektromontieriem un dispečeriem operatīvi strādājot, lielākā daļa elektroapgādes bojājumu Gulbenes novadā šobrīd ir novērsti. Pēc "Sadales tīkla" dispečeru operatīvās informācijas, bez elektrības pulksten 13.30 vēl ir 90 mājsaimniecības Gulbenes novadā.


“Spēcīgā vētra naktī sasniedza Latviju un izraisīja bojājumus AS „Sadales tīkls” elektrolīnijās, bez elektrības atstājot vairāk nekā 100 000 mājsaimniecību. Vētras spēks Latvijā šobrīd ir samazinājies. Šorīt bez elektroenerģijas piegādes Kurzemē bija aptuveni 41 000 klientu. Šorīt no rīta visvairāk skartais bija Ventspils novads - 20 000 klientu un Kuldīgas novads - 12 000 klientu. AS „Sadales tīkls” elektromontieru un darbuzņēmēju brigādes, kopskaitā vairāk nekā 1000 darbinieki, šobrīd strādā visā Latvijā. Kopumā Latvijā pulksten 11.00 jau bija izdevies atjaunot elektroapgādi vairāk nekā 30 000 tūkstošiem klientu,” norāda I.Tilhena.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas