Novērš sakaru traucējumus 3

Ļoti gribētos zināt, kāpēc jau otro nedēļu ir problēmas ar LMT sakariem. Reizēm telefons čirkst un neko nevar dzirdēt. Cilvēki smejas, Gulbenē laikam LMT tornis nogāzies,” “Dzirkstelei” jautā kāda mūsu lasītāja.


Atbild LMT preses sekretāri Elīna Lidere: “Veicot LMT mobilā tīkla modernizāciju, kapacitātes palielināšanai daļa no bāzes stacijām pārslēgta uz jaunākās paaudzes komutācijas aparatūru, kas atbilst jaunākajām rekomendācijām. Diemžēl, pēc šīs pārslēgšanas tiek saņemtas klientu sūdzības par trokšņiem sarunas laikā. “Nokia Solutions and Networks kā LMT tīkla aparatūras nodrošinātājs ir informējis, ka pēc jaunās programmatūras uzstādīšanas atsevišķās vietās LMT klientiem sarunas laikā var būt dzirdami trokšņi. Šī problēma, kas skārusi vairāku valstu operatorus, diemžēl konstatēta jau pēc programmatūras versijas ieviešanas tīklos, tagad identificēta un tiek meklēti risinājumi tās novēršanai. Atvainojamies klientiem par sagādātajām neērtībām!”

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Liekas,eks,LMT klients

"BĻĀVIENS" ! Viss sākās pēc lielā "uragāna",nu ,kaut kā neticu,ka tas ir saistīts ar modernizāciju. Jau "Z.B" šitie ļarkšķi,tarkšķi. Daudzi paziņas jau pārgāja uz citiem operatoriem,es vēl ciešos,bet ja nebūs labāk ,tad 11 gadi pie LMT būs beigušies.

pirms 7 gadiem, 2013.11.07 22:51

arī klients

Nē, bija jau pirms vētras tie krakšķi.

pirms 7 gadiem, 2013.11.08 10:35

čiks

Pēc jaunās programmatūras uzstādīšanas internets vienkārši tik lēns ir palicis kā nekad,jāprasa cik veca ir ka tikai tagad tiek uzstādīta.,un skaitās vēl ātrgaitas internets...smieklīgi.

pirms 7 gadiem, 2013.11.15 13:36

Vietējās ziņas