Novērtē Gulbenes novada izglītības iestāžu vadītājus 8

Pirmo reizi Gulbenes novada pašvaldībā ir notikusi tās dibināto izglītības iestāžu vadītāju vērtēšana, tā ir noritējusi sekmīgi. Turpmāk šāda vērtēšana notiks katru gadu. Šajā procesā paredzēts sekot līdzi katras iestādes vadītāja izaugsmei. Pēc ikgadējās vērtēšanas paredzēts piešķirt vienreizējo motivējošo piemaksu iestādes vadītāja algai. Piemaksas apmērs ir atkarīgs no vērtējuma, taču uz mēnešalgas apmēru kā tādu šī vērtēšana iespaidu neatstāj.

“Vērtēšanā notiek sarunā par iepriekšējo darba periodu. Kopumā secinājumi ir tādi, ka katras izglītības iestādes vadītāja individuālie mērķi pagājušajā gadā ir sakrituši ar iestāžu kopējiem mērķiem. Augstu vērtēju katra vadītāja personisko ieguldījumu. Dominējošie virzieni ir fiziskās vides sakārtošana, materiāli tehniskās bāzes nodrošināšana. Daudz darīts, lai atbalstītu pedagogus profesionālās kompetences palielināšanā. Veikts darbs kolektīvu saliedēšanā,” “Dzirkstelei” stāsta pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītāja Edīte Kanaviņa. Iestāžu vadītāji ir arī aizpildījuši aptaujas anketas, ko lūdzis Izglītības kvalitātes valsts dienests. E.Kanaviņa saka – arī izglītības iestāžu akreditācijas procesā notiek šo iestāžu vadītāju vērtēšana.

Novadā ir šādas pašvaldības dibinātās izglītības iestādes: 8 bērnudārzi, 5 pamatskolas, 3 vidusskolas un 3 profesionālās ievirzes skolas.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Sportists

Kādu vērtējumu ir saņēmis sporta skolas direktors? Gan jau ir teicamnieks ar 100% piemaksu.

pirms 15 dienām, 2020.10.16 19:07

?

Kuri ir tie vērtētāji? Domes blondo aitu bars? Varbūt kādi "neatkarīgie" Rīgas eksperti? :)

pirms 15 dienām, 2020.10.17 08:57

diēta

ja lkāja ,kā viņa visur lielās ,tiks par izpiddirektrisi ,tad direktori beidzot trūksies ,nebus blondie!

pirms 12 dienām, 2020.10.19 21:16

?

Lkāja tak pati blondākā no blondajām?

pirms 12 dienām, 2020.10.20 09:44

Ance

Tā vērtēšana gan būtu jābeidz. Tā ir cilvēka pazemošana. Kur tad ir tās sauklis,lai runā darbi.
Tāpat kā ar darbiniekiem. Cilvēki jāvērtē pēc padarītā darba kvalitātes,nevis cik katram skaļāka rīkle. Dažs labs ar to izceļas. Vismaz Lizumā. Kauns klausīties,kā vispār tā var atļauties un vadība to pieļauj. Un galā cieš .
Tagad gan ir svarīgākas lietas,par ko uztraukties. It īpaši ja ir tikko atbraukuši cilvēki no Anglijas,nesēž nekādā izolācijā, bet vazājas pa veikaliem,nekādas maskas nelieto. Bezatbildība augstākajā mērā. Lai Dievs nedod,ja būs sekas.

pirms 15 dienām, 2020.10.17 13:06

iedzīvotāja

Kāpēc jābeidz?
Skolas, skolotāji, skolu vadītāji tiek vērtēti ik pēc noteikta laika, maksimāli 6 gadiem, jāapmeklē noteikts stundu skaits pašizaugsmei.
Dimdiņkāpostus vērtē pēc to garšas, garšo - vai nē. pagasta vadītājus vērtē pēc viņu spējas domāt un iestāties par SAVA pagasta izaugsmi. galu galā arī pēc spējas izteikties... var jau teikt : iekšā ir bet ārā nenāk...tomēr lielākoties - ja iekšā nav - tad arī ārā nav kam nākt.
vērtē visus un visus.. tā tajā dzīvē ir iekārtots.
tuvojas pašvaldību vēlēšanas...gan jau parādīsies, jau parādās aktivitātes...
es par vērtēšanu!

pirms 12 dienām, 2020.10.19 18:01

Vilis

Padastvečus vērtē? Viņi pie krēsliem pieauguši tā ka ar buldozeru ārā nedabūsi!

pirms 12 dienām, 2020.10.20 09:48

Gulbeniesi

Kas jūs vēl nezināt domei nav naudas,mājās iedzivotajiples ko vien var.pastaiga tik apkārt visas domes zemes ir aizaugusas par to neliekas ne ziņas pat čūskas lien ārā no lielās zāles .ja pie mājām būtu tāda zālē uz reiz sodītu.lai parāda kur dome liek to naudu nekur tikai kabatas ,un kafijas šokolādes konfektes.atlaujat mierīgajiem cilvēkiem dzīvot ko asitie

pirms 14 dienām, 2020.10.18 10:38

Vietējās ziņas