NVO pārstāvjus aicina uz semināru par "Excel" iespējām Gulbenē

Lai efektivizētu savas nevalstiskās organizācijas (NVO) ikdienas darbību, Gulbenes un to apkārtējo novadu NVO un neformālo grupu pārstāvji tiek aicināti uz semināru “Programmas “Excel” iespējas ātrai un precīzai uzdevumu izpildei”. Seminārs notiks 20. augustā Gulbenes novada vidusskolā (Līkajā iela 21). Par to informē Valmieras novada fonda pārstāve Samanta Berga.

Semināra laikā tiks aplūkotas dažādas “Excel” funkcijas - datu sakārtošana, noformēšana, apgūstot noderīgas formulas, dažādus “trikus”, arī diagrammu veidošanu un pasta sapludināšanas metodi. Tā ir iespēja NVO aktīvistiem labāk iepazīt “Excel” programmatūru, apgūt jaunas un praktiskas zināšanas, kā arī gūt atbildes uz daudziem interesējošajiem jautājumiem saistībā ar “Excel” programmu.

Nodarbības vadīs digitālo rīku entuziasts Artis Krists Mednis, kurš “Excel” programmas specifiku praktiski apguvis, vairāku gadu garumā vadot projektus un kārtojot lietvedības un grāmatvedības procesus tādās biedrībās kā “Latvijas Lauku forums”, “Sansusī”, “Valmiermuižas kultūras biedrībā, “VirziensA", kā arī nodibinājumā “Valmieras novada fonds”. Līdz šim Arta vadītās tiešsaistes nodarbības dalībnieki atzinuši par vērtīgām, atklājot sev noderīgus instrumentus ikdienas uzdevumu ātrākai, precīzākai un efektīvākai paveikšanai.

Lai jaunās zināšanas tiktu apgūtas veiksmīgi, semināru dalībnieki praktiski līdzdarbosies jauno zināšanu apguvē. Savukārt mēneša garumā pēc apmeklētās nodarbības dalībniekiem būs pieejams atbalsts tiešsaistes konsultāciju formā ar semināra organizatoriem apgūto semināra tēmu nostiprināšanā.

Augustā Valmieras novada fonds organizē četrus seminārus Vidzemes NVO par digitālo rīku un datu apstrādes programmatūras izmantošanu - Naukšēnos (17.08), Smiltenē (19.08), Gulbenē (20.08) un Cēsīs (21.08). Papildus informācija par tiem atrodama reģistrācijas anketā.

Semināru vietu skaits ir ierobežots, tāpēc semināriem jāreģistrējas tiešsaistē ej.uz/NVO2020VIDZ/ līdz 14.augustam. Tā kā tiks aplūkoti dažādi digitālie rīki un programmas, semināri notiks telpās, kas aprīkotas ar pieejamiem datoriem. Ja semināra dalībnieks jūtas komfortablāk, strādājot ar savu personisko datoru, to var ņemt līdzi uz semināru. Kontakti jautājumu vai neskaidrību gadījumā: samanta.berga@vnf.lv; 26035182.

Semināru rīko Valmieras novada fonds ar Kultūras ministrijas atbalstu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas