Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Organizē konkursu „Gulbenes novada gada uzņēmums 2016” 7

Lai godinātu labākos Gulbenes novada uzņēmumus, kuri veicina uzņēmējdarbības vides attīstību, nodarbinātību, teritorijas pievilcību un sabiedrisko aktivitāti, Gulbenes novada pašvaldība šogad plāno sākt jaunu tradīciju un izsludina pieteikumu konkursam „Gulbenes novada gada uzņēmums 2016”. Par to Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē Gulbenes novada domes projektu vadītāja Liena Kazāka.

Konkursa mērķis ir apzināt un godināt novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, rada unikālus produktus, ieviešot jaunas tehnoloģijas, īsteno videi draudzīgu saimniekošanu, ir ieguvuši atpazīstamību vietējā un starptautiskajā tirgū, saglabājot novada identitāti uzņēmējdarbībā un stiprinot piederību Gulbenes novadam.

"Konkursā saskaņā ar izstrādātajiem kritērijiem nominēs uzņēmumus septiņās nominācijās: “Gada jaunais uzņēmums/uzņēmējs 2016”, “Gada produkts 2016”, “Gada inovācija 2016”, “Gada eksportētājs 2016”, „Gada darba devējs 2016”, “Gada saimnieks 2016”, “Gada pakalpojuma sniedzējs 2016”. Konkursa galvenā nominācija “Gulbenes novada gada uzņēmums 2016” tiks piešķirta vienam no konkursam izvirzītajiem pretendentiem," skaidro L.Kazāka.

Katrai tematiskajai nominācijai izveidota individuāla pieteikuma anketa, kas pieejamas Gulbenes novada domes mājaslapās “www.gulbene.lv”, “www.biznessgulbene.lv”. Tās var iesniegt personīgi domes administrācijā, nosūtot pa e-pastu un slēgtā aploksnē pa pastu. "Aicinām būt atsaucīgiem - pastāstīt par veiksmīgiem uzņēmējiem un viņu sasniegumiem. Pašvaldība vēlas uzslavēt un atzinīgi novērtēt gan lielo, gan mazo, vidējo uzņēmumu ieguldījumu uzņēmējdarbības vides attīstībā," norāda L.Kazāka. Anketas iesniedzamas no 3. līdz 30.oktobrim

Konkursa noslēgumā 2017.gada janvārī paredzēts svinīgs pasākums Gulbenes kultūras centrā, kurā nomināciju laureāti saņems Atzinības rakstu un piemiņas balvu, kā arī publicitāti Vidzemes reģiona mērogā (iepriekš saskaņojot ar uzņēmēju).

“Lursoft” statistikas dati liecina, ka 2015.gadā Gulbenes novadā darbojās 690 SIA, 399 zemnieku saimniecības, 104 individuālie komersanti, 102 individuālā darba veicēji, 10 filiāles un 3 akciju sabiedrības.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

drīzāk gan otrādi

Publicitāti visvairāk vajag pašai vērtēšanas komisijai ar tās dižvadoni priekšgalā.Vēlēšanas tuvojas un jāparāda tautai,ka visi uzņēmēji vēl nevaid miruši,bet kāds vēl ķepurojas un ir pie dzīvības.

pirms 3 gadiem, 2016.10.05 10:23

Gulbenietis

Apbedīšanas pakalpojumi Smiltājs...

pirms 3 gadiem, 2016.10.05 15:12

tepat blakus

es arī stāvu un krītu par IEVIŅAS veikalu, vienmēr svaiga produkcija...

pirms 3 gadiem, 2016.10.08 14:20

Jautājums

Vai Liene Kazāka, uzņēmējdarbības speciāliste, tikai šādus pekstiņus prot izdomāt? Vai tādēļ novadam jāalgo cilvēks, lai noorganizētu šādu aptauju? Uzņēmēji vēlētos šo dāmu satikt vaigā savos uzņēmumos un dzirdēt kādu sakarīgu runu no novada domes pārstāves uzņēmējdarbības jautājumos.

pirms 3 gadiem, 2016.10.10 15:14

Vietējās ziņas