Ozolkalna jaunie satiksmes dalībnieki – ceturtie labākie

Latvijas Jauno satiksmes dalībnieku foruma finālsacensībās ceturto vietu izcīnīja Gulbenes rajona Ozolkalna pamatskolas komanda. Par to informē Ceļu satiksmes drošības direkcijas sabiedrisko attiecību speciāliste Valda Kjaspere.

Šogad finālā piedalījās 31 komanda, pa vienai no katra Latvijas rajona un lielajām pilsētām.


Jauno satiksmes dalībnieku sacensības katru gadu tiek rīkotas lielākajā daļā Eiropas valstu. Tajās skolēni pierāda savas zināšanas satiksmes noteikumos, pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanā un velosipēda uzbūvē, kā arī veiklību, vadot velosipēdu pa sarežģītām šķēršļu joslām. Mērošanās spēkiem vispirms notika skolās, tad rajona vai pilsētu līmenī. Pēc tam labākās rajonu un pilsētu komandas tikās valsts līmeņa mačos, un tikai četri paši labākie no katras valsts rudenī pulcēsies Eiropas jauno satiksmes dalībnieku forumā.


Latvijā fināla sacensību laikā, kas norisinājās 5. un 6.jūnijā, tika noteikti arī astoņi paši labākie mūsu valsts jaunie satiksmes dalībnieki, kuri vasarā vēl turpinās cīņu par iekļūšanu Latvijas izlasē, lai septembrī Latvijas vārdu godam aizstāvētu Somijas pilsētā Turku. Labāko astoņniekā iekļuva arī Rūta Baranovska no Ozolkalna.


"Eiropas līmenī Latvija tradicionāli turas pirmajā sešniekā, vairākkārt ieņemot arī godalgotas vietas, taču vēl ne reizi mūsējiem nav izdevies kāpt uz paša augstākā goda pjedestāla pakāpiena," saka V.Kjaspere.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas