Ozolkalnā – liels ugunsgrēks, cietis cilvēks (papildināts) 2

27.janvārī, pusdienlaikā iedzīvotāji “Dzirkstelei” ziņoja, ka Ozolkalnā deg metālapstrādes cehs.


Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta prevencijas un sabiedrības informēšanas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa “Dzirksteli” informē, ka dienests 27.janvārī pulksten 13.24 saņēma izsaukumu uz Beļavas pagastu, kur, pēc sākotnējās informācijas, deg metālapstrādes cehs.


“Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka angāra tipa ēka deg 1200 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. No ēkas tika iznesti 30 gāzes baloni. Notikuma vietā strādāja 14 ugunsdzēsēji glābēji no Gulbenes, Alūksnes un Balviem. Pulksten 14.48 paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika lokalizēts, bet dzēšanas darbi notikuma vietā turpinājās,” stāsta S.Vējiņa.


Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sniedze Bračka “Dzirksteli” informē, ka cietušais ir 41 gadu vecs vīrietis, kurš vidēji smagā stāvoklī nogādāts Alūksnes slimnīcā. Viņš guvis plaukstu un roku apdegumus.


S.Vējiņa “Dzirkstelei” saka, ka cietušais nav ugunsdzēsējs glābējs.


Kad “Dzirkstele” ieradās notikuma vietā, tas bija pirms pulksten 15.00, ugunsgrēks bija lokalizēts un pulksten 16.26 tas tika pilnībā likvidēts. Piedūmojums bija minimāls, atklātas liesmas vairs nebija. Kopā ar ugunsdzēsējiem teritorijā darbojās arī mediķi un policists. Notikumu vēroja ziņkārīgie, kuri tur bija ieradušies no tuvējās apkārtnes. Aculiecinieki stāstīja, ka sākotnēji liesmas bijušas ļoti spēcīgas un melns dūmu mākonis stiepies vairāku desmitu metru augstumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Bijušais

Ev ir iespeeja paslavēt gulbenieshus aizejot pensijaaa

pirms gada, 2020.01.27 19:10

Gulbenietis

Žēl ,ka tā ir noticis . Cerams visu spēs atjaunot ,jo uzņēmums tiešām bija paliels priekšs Gulbenes.
Uzņēmums nodrošināja darbavietas un attīstību Gulbenei ,cerams ,ka arī spēs tā turpināt!
Spēku uzņēmumam un tā darbiniekiem!

pirms gada, 2020.01.28 23:03

Vietējās ziņas