Ozolkalna pamatskola – labākā

Pagājušajā gadā Ceļu satiksmes drošības direkcija rīkoja konkursu "Labākā CSDD satiksmes drošības skola". Šo titulu ir ieguvusi Ozolkalna pamatskola. Skola ir zinoša satiksmes drošībā.

Pērnā gada nogalē skola saņēma direkcijas valdes priekšsēdētāja Andra Lukstiņa vēstuli, kurā izteikta pateicība Ozolkalna pamatskolai un tās skolotājiem, kuri palīdzēja audzēkņiem piedalīties direkcijas rīkotajos satiksmes drošības projektos - jauno satiksmes dalībnieku forumā (4. - 6.klasei) un konkursā "Gribu būt mobils" ( 7. - 9.klasei). Kopumā Latvijā ir 16 labākās CSDD satiksmes drošības skolas 2008.

 

Konkursa mērķis ir veicināt skolās satiksmes drošības jautājumu mācīšanu, lai skolēnos attīstītos izpratne par zināšanu pielietošanas nepieciešamību ikdienas dzīvē un veidotos pareizas uzvedības iemaņas uz ceļa.


Balvas tika gan pedagogiem, gan skolēniem. Sešpadsmit aktīvākie izglītības iestāžu pedagogi (divi no vienas iestādes) ziemas brīvlaikā saņēma braucienu uz Satiksmes drošības izglītības centru Vācijā - koncerna "Volkswagen" izglītības centru "Autostadt" Volfsburgā. No Ozolkalna pamatskolas tajā piedalījās sporta interešu programmas "Jaunie velosipēdisti" pulciņa vadītāja Anita Gātere un skolas direktore Sofija Sudarova.

 

S.Sudarova uzsver, ka brauciena iespaidi ir ļoti bagāti un pedagogi tos varēs izmantot savā ikdienas un radošajā darbā. Toties skolēniem - Latvijas jauno satiksmes dalībnieku foruma uzvarētājiem - brauciens uz Slovēniju, kā arī iespēja pārstāvēt savu valsti Eiropas sacensībās, bet "Gribu būt mobils" laureātiem balvā - ceļojums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas