Ozolkalna pamatskolā valsts svētkos notiek viktorīna 1

Svinot mūsu valsts 93. dzimšanas dienu, Ozolkalna pamatskolā pagājušajā nedēļā tika rīkota viktorīna "Latvija dziesmās, tēlos un stāstos".

Vēstures skolotāja Biruta Tropa stāsta, ka skolēni viktorīnai gatavojušies jau visu iepriekšējo nedēļu, bija uzdoti arī dažādi mājas darbi.  

Svētku pasākums iesācies ar skaistām dzejas rindām un skolas ansambļa dziedātajām dziesmām, bet pēc tam sekoja viktorīna. Vislabāk atbildes uz jautājumiem sniedza 5.klases skolnieces Marija Krevica un Pārsla - Agnija Brence, 7.klases skolniece Tīna Brence, 8.klases skolnieces Rūta Baranovska un Evita Sedliņa. Skolotāja atzīst, ka šīs skolnieces bija īpaši cītīgi gatavojušās viktorīnai, par ko viņām paldies. Pēc viktorīnas skolēni veidojuši arī sienas avīzes par iepriekš norādītu tēmu. Visas tēmas bija saistītas ar Latviju. Labākās sienas avīzes izdevās izveidot 5. un 8.klasei.

 

"Pasākuma laikā mēs kopīgi izstaigājām visus Latvijas vēstures ceļus, sākot no strēlnieku cīņām līdz pat šodienai. Priekšnesumu laikā tika projicēti arī atbilstoši videoklipi, kas pasākumu padarīja vēl krāsaināku un saturīgāku. Par to atbildību bija uzņēmies 9.klases skolnieks Helvijs Kamšs," stāsta B.Tropa.

 

Kopvērtējumā 5. līdz 7.klašu grupā 1.vietu ieguva 5.klase, 2.vieta - 7.klasei, 3.vieta - 6.klasei. 8. un 9.klašu grupā 1.vieta - 9.klasei, 2.vieta - 8.klasei.

 

"Arī mazajā Ozolkalna pamatskolā par spīti visām problēmām, kas notiek valstī, mēs dzīvojam un pieminām valsti tās svētkos," saka skolotāja.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas