Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagaidām – neliela pāru atsaucība 1

Lai gan līdz 4.jūnijam, kad Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļa sadarbībā ar Gulbenes novada domi laulību slēdzējiem, kuru bērnam (bērniem) un vismaz vienam no pāra deklarētā dzīvesvieta ir Gulbenes novads, dāvina svinīgu laulības reģistrācijas ceremoniju.

Vēl ir laiks, tomēr pagaidām šādu pāru atsaucība ir neliela. Nodaļas vadītāja Vita Elsiņa stāsta, ka pagaidām izmantot šo iespēju izteicis tikai viens pāris, kurš 12.martā ieradīsies nodaļā, lai rakstītu iesniegumu laulības reģistrācijai.

“Esam piedāvājuši šo iespēju arī citiem pāriem, bet lielākoties katrs pāris jau ir izvēlējies savu datumu laulības reģistrācijai,” saka V.Elsiņa.

Zinot, ka ir daudz pāru, kuri nav reģistrējuši savu laulību, bet kopdzīvē jau ir dzimuši bērni, vecākiem, ierodoties nodaļā, lai reģistrētu mazuli vai noteiktu paternitāti, līdz ar dokumentiem tiek dota arī nodaļas darbinieku izveidota kartīte, kas informē par iespēju reģistrēt laulību tieši 4.jūnijā.

 “Zinu, ka ir dzimtsarakstu nodaļas, kur šo iespēju gatavi izmantot pat desmit pāri, tāpēc arī mēs atgādinām, ka iesniegumu var iesniegt līdz šā gada 3.maijam, maksājot tikai valsts nodevu – 14 eiro. Laulāties gribētāji, kuri audzina vismaz trīs kopīgus un vairāk bērnu un kuriem ir kopīga deklarētā dzīvesvieta, ir atbrīvoti ne tikai no maksas pakalpojuma, bet arī no valsts nodevas,” skaidro V.Elsiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nav brīnums!

Kurš gan gribētu savu dzīves svinīgāko dienu dzīvē asocēt ar Gulbeni!:))

pirms 4 gadiem, 2016.03.14 17:17

Vietējās ziņas