Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagalmu tīrīšanai atvēl vairāk naudas 1

Lēnām tuvojas ziema, tādēļ rodas jautājums, kas attīrīs ceļus no sniega daudzdzīvokļu māju kvartālos. Par to daudz tika diskutēts pagājušajā ziemā.

“Gribas cerēt, ka šogad būs labāk. Pērn bija problēmas, jo ielu tīrītājs nevarēja paspēt visu paveikt. Sniega bija ļoti daudz un svarīgāk, protams, bija iztīrīt pilsētas ielas, nevis ceļus gar daudzdzīvokļu mājām. Tieši tādēļ kvartālos sniegs tika piebraukts un pēc tam izveidojās briesmīgas bedres - pagalmi bija tiešām grūti izbraucami. Šogad, veicot iepirkumu pilsētas ielu uzturēšanas darbiem, kvartālu tīrīšanai atvēlējām vairāk naudas. Ceram, ka šajā ziemā tiešām būs labāk nekā pagājušajā gadā,” saka J.Krastiņš.


Gan viņš, gan arī J.Naglis aicina arī pašus iedzīvotājus neslinkot un padomāt par pagalmu tīrīšanu.


“Vajadzētu arī padomāt, kur tiek novietotas automašīnas. Protams, visi automašīnas nevarēs novietot garāžās, taču jāaizdomājas, ka sniega tīrītājam ir grūti iztīrīt ceļus, ja mašīnas ir noliktas, kā pagadās un traucē tīrīšanai,” saka J.Naglis.


Informācija Gulbenes novada domes mājas lapā liecina, ka iepirkuma par Gulbenes pilsētas ielu ikdienas uzturēšanas darbiem 4.daļā „Gulbenes pilsētas dzīvojamo masīvu piebraucamo ceļu, laukumu un servitūta ceļu kopšana ziemas periodā" par uzvarētāju ir atzīta SIA „Alba” ar līgumcenu 2617,51 lati bez PVN.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

???

2617,51 lati bez PVN par visiem pagalmiem un visu ziemu, kura lēni tuvojas?

pirms 5 gadiem, 2013.12.11 22:57

Vietējās ziņas