Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pagarina bezmaksas velosipēdu reģistrāciju

Ņemot vērā lielo interesi, Ceļu satiksmes drošības direkcija uz mēnesi pagarina bezmaksas velosipēdu reģistrāciju.

Uz šo brīdi Latvijā ir reģistrēti vairāk nekā 4000 velosipēdu. Šādu pakalpojumu ir iespējams saņemt, izmantojot direkcijas piedāvātos e-pakalpojumus vai arī veicot reģistrāciju direkcijas nodaļās visā Latvijā.  

Vienotā velosipēdu reģistra veidošanas nolūks ir aizsargāt šo tik populāro pārvietošanās līdzekļu īpašniekus no zādzībām. Ir izveidota vienota datubāze, kura ērti lietojama kā velosipēdu īpašniekiem, tā arī tiesībsargājošo institūciju pārstāvjiem. Veloīpašnieks ātri var piereģistrēt savu divriteni, bet gadījumā, ja tas tiks nozagts un atrasts, policija var noskaidrot velosipēda likumīgo īpašnieku.

 

Lai reģistrētu velosipēdu, jānorāda tā marka, modelis un rāmja numurs, bet, lai vieglāk būtu to atpazīt, tiek ieteikts pievienot arī velosipēda un rāmja numura foto. Velosipēda reģistrāciju var veikt pilngadīga persona, bet bērnu riteņus reģistrē vecāki, aizbildņi vai aizgādņi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas