Palīdz iegādāties mācību grāmatas

Gulbenes novada dome 31.jūlija sēdē nolēma atvēlēt 396 latus, lai 11 Gulbenes bērni no trūcīgajām ģimenēm varētu iegādāties skolas piederumus un mācību grāmatas. “Dzirkstele” to uzzināja pašvaldībā.

Tāpat deputāti nobalsoja par to, lai četriem trūcīgajiem bērniem Gulbenē tiktu apmaksāta ēdināšana skolā. Diviem bērniem pilsētā pašvaldība pilnībā apmaksās atrašanos bērnudārzā.


Tāpat deputāti nobalsoja par kopsummā 331 lata piešķiršanu 13 Gulbenes trūcīgajām personām daļējai medicīnisko izdevumu apmaksai, 135 latus atvēlēja divām ģimenēm kā pabalstu komunālajiem maksājumiem, 360 lati tiks izmantoti piecām ģimenēm, palīdzot iegādāties kurināmo ziemai.


Vienu personu reģistrēja pilsētas rindā palīdzībai dzīvokļa jautājuma risināšanā, bet vienai personai atteica šādu palīdzību. Vienai personai nolēma izīrēt dzīvokli Gulbenē, O.Kalpaka ielā. Ar vienu personu deputāti nolēma parakstīt īres līgumu par dzīvokli Gulbenē, Viestura ielā, ar otru personu – par atrašanos veco ļaužu mājā Gulbenē, Dzirnavu ielā.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas