Palīdz rast dzīvokli 6

Gulbenes pilsētas domes 18.jūnija sēdē deputāti vairākiem gulbeniešiem palīdzēja risināt dzīvokļa jautājumu.

Deputāti nobalsoja par vienas personas iekļaušanu dzīvokļa rindā, kā arī divām personām nolēma izīrēt dzīvokļus Ozolu un Viestura ielā.

 

Ar divām personām pašvaldība parakstīs īres līgumu par dzīvojamām telpām Brīvības un Rīgas ielā.

 

Vēl divos citos gadījumos pilsētas dome sakarā ar divu īrnieku nāvi pārformēs dzīvojamās telpas īres līgumus uz citu ģimenes locekļu vārda.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

S.Indričeva

Izteikšu faktisko lietas būtību attiecībā uz cilvēkiem, kas minēti Jaungulbenes sakarā. Jā, patiesi,vairākām ģimenēm ir notikušas tiesas prāvas, un vēl arī ir lietas tiesvedībā par īres un komunālo maksājumu piedziņu, un izlikšanu no dzīvokļa. Ģimenēm, kuras ir izliktas no dzīvokļiem ar tiesas lēmumu, un tiesu izpildītāja sankciju, pašvaldība tomēr piedāvā citu dzīvojamo platību, arī minētai ģimenei, bet kāds labdaris no kaimiņiem uzskatīja, ka pašvaldība jau tā ir nodarījusi pāri un piedāvāja dzīvot saimniecības virtuvē. Protams, ne savā, bet koplietošanas.
Varu visiem interesentiem izstāstīt kur dzīvo minētā ģimene, kādi bija maksājumu parādi un īpaši varbūt vajag redzēt kādā stāvoklī ir dzīvoklis pēc atbrīvošanas.
Varbūt "Lapsiņa" var piedāvāt savu dzīvojamo dzīvojamo platību bez maksas, pie tam ar ūdeni ,apkuri un citām labierīcībām. Tas patiesi būtu mīļi un sirsnīgi, nevis kritizēt pašvaldību neko pašai nedarot.
Jā , tas ir kauna traips pagastam, nevis pašvaldībai vai man personīgi.
Un ar pilnu atbildību varu teikt, ka srtrādājot novadā manas prasības nebūs mazākas. Vienīgi kā savu vainu varu atzīt to, ka ilgstoši neuzsākām tiesvedību parādnieku lietās.

pirms 11 gadiem, 2009.06.26 12:03

Ha

Varbūt vajadzētu beidzot saprast, ka par sevi jārūpējas pašam, nevis pagastam, ka bērni jāaudzina pašiem, nevis skolai, ka jābaro arī pašiem, ja jau pasaulē palaisti, nevis jāgaida, kad kāds kaut iedos.

pirms 11 gadiem, 2009.06.25 16:54

,,,

Nu lūk, kādus cilvēkus esat ievēlējuši novadā. Indričeva rullē...

pirms 11 gadiem, 2009.06.25 16:47

A.

Es gan domāju, ka tas ir kauna traips šai ģimenei, nevis pagastam. Nu nav pagasts tādēļ, lai katram iedīvotājam pakaļ staigātu un dzīvot mācītu.

pirms 11 gadiem, 2009.06.25 15:44

D.

Lūdzu, piezvaniet uz "Dzirksteli" un pastāstiet, kur meklēt šo ģimeni!

pirms 11 gadiem, 2009.06.25 14:05

Lapsiņa

Vai nav trakums! Pie mums Jaungulbenē, sakarā ar nenomaksātiem komunālajiem maksājumiem un tiesas lēmumu par izlikšanu no dzīvokļa, viena ģimene dzīvo kūtī. Nav jau godīgi nemaksāt komunālos un citus maksājumus, bet uzskatu, ka šis ir kauna traips Jaungulbenes pagastam.

pirms 11 gadiem, 2009.06.25 13:46

Vietējās ziņas