Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Palīdzēs nokļūt uz Barikāžu pasākumu Gulbenē

Visi tie Gulbenes novada cilvēki, kuri 1991.gada janvārī piedalījās barikāžu aizstāvēšanā, kā arī citi interesenti un īpaši skolēni, ir aicināti 21.janvārī piedalīties barikāžu laikam veltītajā pasākumā, kas notiks Gulbenē. Pagastu pārvaldes aicina visus, kas vēlas piedalīties pasākumā, pieteikties braucienam uz Gulbeni. Par to gādās katrs pagasts.

"Pagastā izlikām paziņojumu par pieteikšanos braucienam, kā arī afišu ar atceres pasākuma norises kārtību. Visi, kas būs pieteikušies, ar pagasta autobusu tiks aizvesti uz pilsētu. Pagaidām nevienu pieteikumu vēl neesam saņēmuši," stāsta Tirzas pagasta pārvaldes sekretāre Baiba Zvirbule.

 

Piektdien nevienu pieteikumu nebija saņēmusi arī Lejasciema pagasta pārvalde. Barikāžu atceres dienas pasākums sāksies pulksten 14.00 ar izstādes "Dziesmotā revolūcija. No Atmodas līdz Eiropas Savienībai" atklāšanu Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzejā.

 

Turpinājumā muzeja pagalmā degs ugunskuri, sildīs barikāžu laika dalībnieku atmiņu stāsti, kopīgi ar Gulbenes novada valsts ģimnāzijas jauniešu kori "Silver" tiks dziedātas latviešiem mīļas dziesmas. Būs iespēja iedzert karstu tēju un mieloties ar lauku zupu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas