Palīdziet atrast suni! 1

Vairāk nekā pirms divām nedēļā, 22.janvārī, Daukstu pagasta Staros pazudis dzeltenīgas krāsas bezšķirnes suņu puika. Suns ir labsirdīgs, atsaucas uz vārdu Rimis, ap kaklu pazušanas brīdī bija brūna ādas siksniņa ar gravējumu "Alfa". Dzīvnieks ir sešus gadus vecs. Ja kāds ir šo suni redzējis un var pateikt, kur to meklēt, lūgums zvanīt saimniekiem: Aigai pa tālruni 29122045, Uģim - 29112187.

Šādu informāciju "Dzirkstelei" sniedz Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrības valdes priekšsēdētājs Sergejs Mollers. Viņš stāsta, ka novada iedzīvotāji regulāri zvanot un lūdzot palīdzēt dažādās situācijās. Tā sestdien kāda Tirzas pagasta iedzīvotāja lūdza S.Mollera palīdzību, jo lauku sētā bija pieklejojis liela auguma šķirnes suns. Sazinoties ar Tirzas pagasta pārvaldes vadītāju, izdevās noskaidrot suņa īpašniekus un dzīvnieks atgriezās savās mājās.  

S.Mollers saņēmis informāciju par pieciem bezsaimnieka kaķiem Gulbenē, kurus iedzīvotāji lūdz nogādāt patversmē. Savukārt Gulbenes Dzīvnieku aizsardzības biedrības valdes locekle Maija Zujāne informē "Dzirksteli", ka kāds kaķis, kurš acīm redzami līdz šim ir bijis mīlēts mājas dzīvnieks, ir pieklīdis Rīgas ielā 27. Lūgums atsaukties kaķa saimnieku!

 

Pie savas ģimenes atgriezies uz Gulbenes Dzirnavu dīķa ledus trīs dienas gulējušais suņuks, par kuru iedzīvotāji pašvaldībai satraukti ziņoja 30.janvārī. "Šim sunim ir bijis smags liktenis. Viņa pirmais saimnieks ir miris. Dzīvnieks kādu laiku atpakaļ klaiņoja pilsētā un par viņu rūpējās sētnieki, kuri atrada sunim jaunas mājas. Šoziem viņš bija aizmucis no pagalma un gandrīz nomira salā. Tagad saimnieki viņu pieskatīs labāk kā arī gādās par viņa ārstēšanu," stāsta S.Mollers.

 

Par nelaimē nonākušiem, pamestiem, klaiņojošiem dzīvniekiem ikviens var zvanīt un pastāstīt S.Molleram pa tālruni 25955532.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Nezinu, vai būs īstais, bet vakarā (ap19:30) pie mūzikas skolas kāds smilšu krāsas suņuks 'visai vientuļi klīda. Suns bija liela auguma, izskatījās labi kopts, tiesa, mazliet izkrities. Ļoti skaists krāsojums - apgaismojumā izskatījās glīta krāga ap kaklu, spalva arī izskatījās ļoti mīksta. Katrā ziņā ļoti ceru, ka sunītim tomēr ir mājas...

pirms 9 gadiem, 2012.02.08 23:49

Vietējās ziņas