Palielina naudas balvas par sasniegumiem mācībās 3

Turpmāk naudas balvas par sasniegumiem mācībās būs lielākas.


Deputāti izglītības, kultūras un sporta komitejas, kā arī finanšu komitejas sēdē lēma par grozījumiem noteikumos Gulbenes novada vispārizglītojošo skolu skolēnu sasniegumu izvērtēšanas un apbalvošanas kārtībā. Domes sēdē grozījumi tika atbalstīti.


Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls skaidroja, ka šobrīd izstrādātie grozījumi skars 2015.gada budžetu, jo šogad skolotāji un skolēni jau ir apbalvoti.


Lai par ieguldīto darbu skolēnus un skolotājus neatstātu bez ievērības, noteikumi tiek papildināti ar to, ka turpmāk par panākumiem tiks novērtēti arī Vidzemes reģiona organizēto mācību priekšmetu dalībnieki, jo mūsu skolēni piedalās šajās olimpiādēs un uzrāda labus rezultātus.


Tāpat komitejā tika rosināts un arī atbalstīts palielināt naudas balvas apmēru par sasniegumiem pasaules, Eiropas, kā arī valsts līmeņa olimpiādēs, savukārt pirmo vietu ieguvējus novada mācību priekšmetu olimpiādēs turpmāk apbalvot nevis ar 15 eiro lielu naudas balvu, kā tas bija līdz šim, bet gan ar 30 eiro lielu naudas balvu.


Savukārt finanšu komitejas sēdē Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības darba speciāliste - vadītāja vietniece Anita Birzniece informēja, ka, runājot par Latvijas līmeņa olimpiādēm, zinātniski pētnieciskajiem darbiem, šogad tika sveikti 20 skolēni un kopumā naudas balvās viņiem izmaksāti 500 eiro. Sveikti arī seši skolotāji, un viņiem kopējā summa, kas izmaksāta naudas balvās, ir 570 eiro.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Joks

Nu gan balva 30 ieriki. Ko tad par tādu summu var tagad nopirkt, ko?:)))

pirms 7 gadiem, 2014.06.09 22:21

līdzjutēja.

a ko teiksat ,ka šogad sacensībās maksāja6,00 kauns pilsētas domei un grib labus sportistus rajonam.

pirms 7 gadiem, 2014.06.10 10:01

w

Sporta skolā, it ipashi vieglatleetikā, ņem tikai saveejos, uz citu pagastu talantiem neskatās!

pirms 7 gadiem, 2014.06.11 23:23

Vietējās ziņas