Palīgā kurzemniekiem dodas arī Gulbenes daļas ugunsdzēsēji 1

Šobrīd joprojām tiek dzēsts ugunsgrēks Talsu novada Valdgales pagastā, kur deg kūdra un mežs. Palīgā kolēģiem Kurzemē dodas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ugunsdzēsēji glābēji no visas Latvijas, arī no Vidzemes reģiona brigādes Gulbenes daļas.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Sandra Vējiņa “Dzirkstelei” stāsta, ka glābēji notikuma vietā strādā 12 stundu maiņās, kurās pa vidu turpat mežā tiek nodrošināta ēdināšana, dzeramais ūdens, atpūtas laiks. Pēc 12 stundām vietu ieņem nākamais, jo dzēšanas darbi turpinās diennakts režīmā.

“Taču gribam uzsvērt, ka došanās palīgā uz Kurzemi nemazina uguns uzraudzību citviet, arī Gulbenes daļas teritorijā. Izbraukumi tiek nodrošināti, darbs Vidzemē norit ierastajā ikdienas režīmā,” norāda S.Vējiņa.

Sakarā ar sauso laiku un ugunsbīstamību ugunsdzēsēji glābēji aicina iedzīvotājus būt īpaši uzmanīgiem, jo pat neliela dzirkstele var izraisīt lielu nelaimi. Gadījumā, ja iedzīvotāji pamana, ka ir izcēlies ugunsgrēks, aicina nekavējoties zvanīt uz tālruņa numuru 112.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

!!!

Nu ilgi gan džeki taisijās kamēr sataisijās!!!

pirms 3 gadiem, 2018.07.27 14:54

Vietējās ziņas