Paliks aukstāks 4

Brīvdienās gaidāms neliels sniegs. Svētdien vējš iegriezīsies no ziemeļaustrumiem, austrumiem. Sestdien un naktī uz svētdienu paliks aukstāks. Svētdien austrumos no mīnus 10 līdz mīnus 15 grādiem, dienas laikā tā paaugstināsies tikai par dažiem grādiem grādiem.

Nākamas nedēļas sākumā īslaicīgi laiks uzlabosies, nokrišņi mitēsies, vējš pierims, tomēr sals pastiprināsies un gaisa temperatūra gan naktī, gan dienā pazemināsies par 3 līdz 5 grādiem.


Darba nedēļas gaitā praktiski katru dienu kādā no reģioniem snigs. Pūtīs mērens dienvidaustrumu, dienvidu, bet turpmāk arī dienvidrietumu vējš. Gaisa temperatūra atkal pakāpeniski paaugstināsies, tomēr saglabāsies mīnus grādi. Par to liecina informācija Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

w

Ir kaitinoši un nožēlojami, ja žurnālisti nepārvalda savu galveno instrumentu - valodu. Mazāk izglītots lasītājs pakāpeniski to pieņem par normu, lai gan arī izglītoti cilvēki runā nepareizā latviešu valodā: kad( KA ), paliks (KĻŪS) u.c. vietā.

pirms 9 gadiem, 2011.01.23 11:14

Žurnālisti (Gulbenes) tikai tā var rakstīt,kā pagadās. Būtībā viņa žurnāliste nav,bet tomēr,ja raksta laikrakstā un strādā redakcijā,būtu jāzina,kā izteikties pareizi bez stila kļūdām.

pirms 9 gadiem, 2011.01.22 09:18

Vietējās ziņas