Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pamazām Gulbenes novadā darbu atsāk pašvaldības iestādes 2

Gulbenes novadā kopš 13.maija, jo tā vienojušies pašvaldībā, daļēji tiek mīkstināti pandēmijas sakarā ieviestie ierobežojumi.

Atvērtāki kļūst bērnudārzi. Jau ar trešdienu atsākusies piecgadīgo un sešgadīgo sagatavošana klātienē pamatizglītības ieguvei Gulbenes novada pašvaldības dibinātajās izglītības iestādēs, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas. Ja bērns izglītības iestādi neapmeklēs, tad viņam mācību process tiks organizēts attālināti. Vietējie deputāti par to ir nobalsojuši novada domes 11.maija sēdē.

Arī Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skola durvis atkal vērusi jau kopš trešdienas. Skolas direktors Arnis Šķēls “Dzirkstelei” stāsta, ka treniņos tiek ievērota divu metru distance, dezinfekcijas nosacījumi. Ir noteikti starplaiki starp treniņiem, lai varētu paspēt veikt dezinfekciju. Novada sporta bāzes durvis vērs ar 18.maiju - “Dzirksteli” informē pašvaldības Sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers. Līdz tam esot jāizstrādā darbības iekšējie noteikumi. Viņš saka – novadā ir gan āra, gan iekštelpu sporta bāzes. Esot jāsaprot, kur kādas iespējas un drošības līmeni var piedāvāt. Tikšot publiskots sporta bāžu darbības grafiks.

Gulbenes sporta centra vadītājs Ziedonis Lazdiņš laikrakstam saka, ka individuālajiem treniņiem novada stadioni ir bijuši brīvi pieejami arī pandēmijas stingro ierobežojumu laikā. Paredzams, ka ar nākamo nedēļu varēs atsākties arī treniņi futbolā, taču komandu spēles joprojām notikt nevarēs. Novada kultūras un tautas nami, kā arī bibliotēkas apmeklētājiem durvis ar 18.maiju – liecina pašvaldības Kultūras pārvaldes un novada bibliotēkas publiskotā informācija. Norādīts, ka būs jāievēro distancēšanās un citi epidemioloģiskas drošības nosacījumi. Viens no tiem - nepulcēties kopā vairāk par 25 cilvēkiem.

Pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” savā profilā vietnē “Facebook” raksta: “Esam priecīgi ziņot, ka ar 20.maiju, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, ikviens būs laipni gaidīts atkal apmeklēt tūrisma informācijas centru “Stāmeriena”, kas atrodas Stāmerienas pilī, kā arī izglītojošo un interaktīvo centru “Dzelzceļš un Tvaiks” Gulbenē, savukārt ar 1.jūniju atsāks kursēt Gulbenes elektrovilcieniņš.”

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs apmeklētājiem durvis vērs 1.jūnijā – liecina Latvijas Muzeju biedrības mājaslapā publicētā informācija, to “Dzirkstelei” apstiprināja arī muzeja direktore Valda Vorza. Gulbenes muzejs darbu pēc krīzes atsākšot ar jaunu izstādi.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

?

Kāpēc kaut kas jādara ja var neko nedarīt, bet algu tāpat saņemt?

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.14 11:28

Gulbeniesi

Kapec atsaks,vini visu laiku stradaja masinas pie domes staveja,ko blevo.labak lai nestrada dome tolka nekada nav.

pirms 3 mēnešiem, 2020.05.19 06:09

Vietējās ziņas