Papildina autobusu parku 6

SIA „Gulbenes autobuss” transporta parks kopš februāra ir kļuvis vēl par vienu jaunu autobusu „Mercedes Benz” bagātāks. Autobusā ir 19 vietas pasažieriem. Tas kursē visos maršrutos.

„Jaunais autobuss tiek izmantots arī dažādos norīkojuma braucienos, kad ir neliels pasažieru skaits. Autobusu, kas ir absolūti jauns, saņēmām 3.februārī un pēc trīs dienām tas jau sāka kursēt. Tā vadību uzticējām šoferim Jurim Vlasovam,” stāsta SIA „Gulbenes autobuss” vadītājs Aloizs Priedeslaipa.

Tagad uzņēmuma autobusu parkā ir 20 autobusi ar dažādu sēdvietu skaitu. No tiem 6 ir „Mercedes Benz”.

„Ar pašreizējo autobusu skaitu pilnībā pietiek, lai varētu nodrošināt reisus visos maršrutos arī tajā gadījumā, ja kāds no autobusiem atrodas remontā. 19 vietīgie autobusi pasažieriem varbūt ir nedaudz neērtāki, bet galvenais ir pakalpojuma nodrošinājums. Tie ir arī salīdzinoši ekonomiskāki, jo degvielas patēriņš ir uz pusi mazāks. Tas ļauj mums veikt savu darbu ar mazākiem izdevumiem,” uzskata A.Priedeslaipa.

Vadītājs bilst, ka vismaz pagaidām neesot domāts par vēl kāda jauna autobusa iegādi. „Mums ir jāņem vērā Gulbenes novada apdzīvotība. Tas, ka ir arvien mazāk pasažieru, kas izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus. Autobusi bieži vien ir pustukši,” vērtē A.Priedeslaipa.


Uzņēmumam šis gads sācies salīdzinoši cerīgāk nekā pērnais, jo dotācijas pirmajos divos mēnešos tiek saņemtas simtprocentīgi ne pilnā apmērā, bet vismaz par 6000 vairāk, nekā cerēts.


„Janvāris un februāris mums ir labi mēneši. Situācijas uzlabojums ir, bet, kā būs turpmāk, par to šobrīd nevaru neko teikt,” piebilst vadītājs.


Viņš nenoliedz, ka kopumā ir jūtams spiediens maršrutu skaita pārskatīšanai, bet SIA „Gulbenes autobuss” negrasās nevienu maršrutu slēgt.


„Mūsu pienākums, kā vairākkārt to jau esmu uzsvēris, ir nodrošināt pasažieru pārvadājumu pakalpojuma pieejamību. Tas ir tiesa, ka mums pasažieru ir mazāk, līdz ar to arī ikmēneša ieņēmumi ir mazāki, bet tieši tāpēc arī iegādājamies mazākus autobusus,” saka A.Priedeslaipa.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

autobuss

Tas nekas ka reizēm ir jāpārkāp visi iespējamie noteikumi un 19 vietīgā busā jāved pat līdz 38 pasažieriem ?

pirms 7 gadiem, 2014.02.26 17:57

Ilmārs Stalidzāns

tas, ka autobusā vietu nav un nav kur nolikt bērnu ratiņus nevienu neinteresē, galvenais ir dabūt otkatu no iepirkuma summas t. i. vecajam komunistam nikolajam stepanovam vismaz EUR 1000 un viņa uzticamajam pakalpiņam priedeslaipam arī vismaz EUR 1000,

pirms 7 gadiem, 2014.02.27 12:50

vilis

Es domāju,ka priedeslaipa sev nāsīs ierauj vēl vairāk !

pirms 7 gadiem, 2014.02.28 08:40

autobuss

Cik labi ka tiek gatavots likums par valdes locekļu atbildību ar savu mantu. Ceru ka Priedeslaipam novilks pēdējās bikses un liks tos mikriņus nopirkt sev !!!

pirms 7 gadiem, 2014.02.28 08:46

...

Aloizij,šoferi sauc Jurijs nevis Juris !!! KAUNS nezināt savus darbiniekus !!!

pirms 7 gadiem, 2014.02.28 12:52

Vietējās ziņas