Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paplašina atbalsta saņēmēju loku

Ar 1.aprīli ir paplašināts to atbalsta saņēmēju loks, kuriem ir iespēja saņemt dāvanu karti, lai varētu norēķināties par elektrību. Par to informē "Latvenergo" preses sekretāre Ivita Bidere.

Jau vairākus gadus „Latvenergo" īsteno kampaņu, piešķirot norēķinu kartes sociāli mazaizsargātajiem iedzīvotājiem. Šogad uzņēmums sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību ir pieņēmis lēmumu paplašināt atbalsta saņēmēju loku.


Ar šī gada aprīli savas pašvaldības sociālajā dienestā atbalstu - 53,70 latu dāvanu karti var saņemt arī maznodrošinātās ģimenes ar bērniem; ģimenes, kurās ir bērni, kas slimo ar celiakiju; ģimenes ar jaundzimušajiem (bērni, kas dzimuši, sākot ar 2013.gadu); Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku ģimenes, kurās ir bērni; nepilnās ģimenes, kurās zaudēts kāds no apgādniekiem vai viens no vecākiem audzina bērnu viens; ģimenes ar bērniem, kurās kāds no vecākiem ir invalīds.


Tāpat kā līdz šim atbalstu var saņemt daudzbērnu ģimenes (kas nav saņēmušas tarifa kompensāciju 2400 kilovatstundu patēriņam); trūcīgās ģimenes ar bērniem; ģimenes, kurās aug bērni invalīdi; ģimenes ar audžubērniem vai aizbildniecībā esošiem bērniem.

 

Atbalsta kampaņas noteikumi paredz, ka ģimene var saņemt atbalstu tikai vienu reizi, taču tās daudzbērnu ģimenes, kas saņēmušas dāvanu karti iepriekš, pēc šī gada 1.aprīļa varēs to saņemt arī atkārtoti.


"Latvenergo" atgādina, ka, sākot ar 1.aprīli, par pirmajām patērētajām 1200 kilovatstundām privātpersonas var atkal norēķināties pēc starta tarifa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas