Paplašinās kapsētas teritoriju 5

Gulbenes vecajos kapos ir kļuvis daudz gaišāk, jo ar arboristu palīdzību izgriezti vecie bojātie koki. Tas nozīmē, ka daudzviet kapu laukumos vasarā krāšņāk ziedēs un zaļos tuvinieku stādītās puķes un citi augi.

Pamazām jaunas kapu kopiņas iekaro teritoriju arī veco kapu aizmugurējā daļā, kas pavērsta uz Naglenes ielas pusi un arvien vairāk tiek sakārtota.

Iedzīvotāji atzīst, ka Gulbenes vecie kapi ir labi arī tāpēc, ka tagad pie tiem var piebraukt ne tikai no kapličas puses, bet praktiski no visām pusēm. Lai vēl vairāk spertu soli pretim iedzīvotāju vēlmēm, ir iecerēta vēl viena jauna vecās kapsētas paplašināšanas iespēja. Apbedījuma vietas plānots ierādīt arī bijušās saldētavas teritorijā, kas šobrīd gan izskatās nekopta. Tas nozīmē, ka tad teritorija iegūs pavisam citu izskatu, jo cilvēki cenšas kopt un veidot pievilcīgas aizgājēju atdusas vietas. Veco kapu paplašināšanai iecerētā teritorija arī ģeogrāfiski ir ļoti izdevīga, jo atrodas tuvu pilsētas centram, kā arī “Kantes krogam”, kur bieži tiek rīkoti atvadu mielasti. :) Aprili! April!

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Līga

ĻOTI SMIEKLĪGI!!!!!! :((
ja vairs nav par ko jokus dzīt, tad varbūt labāk paklusēt.

pirms 4 gadiem, 2016.04.01 13:38

Ha!

Es jau noticēju, kad paplašināsies teritorija un še tev! Nav forši rakties otram virsū! Katram savu vietiņu un viss...

pirms 4 gadiem, 2016.04.01 14:59

pie ārsta

Jocīgi jūs tur šprikstelē esat, ļoti jocīgi ...

pirms 4 gadiem, 2016.04.02 21:45

lasītāja

dzirksteli lasu 40 gadus,taču lai rakstā ''APRIL APRIL"" jokotos par kapu paplašināšanu,tas ir ārpus katras kritikas,kapi ir svēta lieta,publisks nopēlums idejas autoram.

pirms 4 gadiem, 2016.04.04 21:17

Karātavu humors vai ideja?

Es gan to neuztvēru kā joku, bet gan kā ideju - vecie kapi ir pilni, jaunie tālu un ar problēmām, šī varētu būt laba vieta kā veco kapu paplašinājums, ja vien izietu cauri visiem "nedrīkst" tāpēc un tāpēc.

pirms 4 gadiem, 2016.04.08 23:29

Vietējās ziņas