Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par “Albas” tarifu ir liela interese 12

Vakar Gulbenes novada domē uz sanāksmi, kurā varēja jautāt par SIA "Alba" jaunā tarifa projektu, bija ieradušies 25 interesenti (tajā skaitā četri novada domes deputāti Raitis Apalups, Guntis Blūms, Dainis Švika un Intars Liepiņš un 10 pašvaldības darbinieki). Sanāksmi rīkoja Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija. Tās pārstāvis Guntis Bērziņš uzsvēra, ka pirmo reizi šādā publiskā pasākumā redz tik lielu sabiedrības interesi. Viņš klātesošajiem pateicās par to.

Sapulce noritēja stingi pēc reglamenta. Visiem klātesošajiem bija jāpiereģistrējas un jāpierakstās, ka vēlas runāt. Pēc tam tika uzklausīta SIA "Alba" valdes locekļa Romana Adamoviča sniegtā informāciju.

 

Klātesošie viņam vispirms varēja jautāt un saņemt atbildes. Beigās ikvienam bija iespēja izteikt savus priekšlikumus sakarā ar apspriežamo tarifa projektu. Kopumā sanāksme ilga mazāk nekā stundu.

 

Visa sapulces gaita, jautātais un priekšlikumi tika protokolēti. G.Bērziņš sacīja, ka vēl nedēļu iedzīvotāji var zvanīt, rakstīt ar pasta starpniecību vai elektroniskas vēstules Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai, izsakot priekšlikumus sakarā ar "Albas" jauno tarifu.

 

Jau rakstījām, ka SIA „Alba" 30.septembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza jaunu, palielinātu ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu. Uzņēmums plāno ūdensapgādes tarifu palielināt par 10,3 procentiem un kanalizācijas pakalpojumiem - par 28,6 procentiem (bez pievienotās vērtības nodokļa).

 

Līdz šim par kubikmetru ūdens maksājam 0,68 latus, turpmāk maksāsim 0,75 latus. Kanalizācijas pakalpojumi SIA "Alba" klientiem šobrīd maksā 0,77 latus par kubikmetru, turpmāk maksās 0,99 lati.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

autorei

no šī raksta nespratu neko, kas bija galvena doma? Ko Adamovičs paskaidroja?

pirms 8 gadiem, 2011.10.29 21:51

........

Irijā ūdens ir par brivu un nekas nau jamaksā.... tikai par elektribu un gāzi

pirms 8 gadiem, 2011.10.29 08:53

Ādams

...tā gribas ēst un labi dzīvot-paaugstināšu tarifiņu..

pirms 8 gadiem, 2011.10.28 16:28

o

Mūciet visi prom no Gulbenes. Vai tiešām ši alkatība nebeigsies? kas tad ir dārgāks. Varbūt Albai arī jāpievelk jostas?

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 21:16

mostieties....Domei ir pilnīgi VIENALGA...ja tā nebūtu būtu slimnīca līdz ar to darbavietas saviem pilsētas iedzīvotajiem.

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 20:35

Gulbis

Pirmkārt uzņēmumam būtu jāsāk ar savu izdevumu pārskatīšanu: darbinieku skaita un algu samazināšanu, ja tarifu celšana tiek pamatota ar "ūdenssaimniecības pakalpojumu apjoma samazināšanos un izmaksu pieaugumu". Ja tarifi tiek celti tikai tādēļ, ka visiem "Albā" strādājošajiem vajag saglabāt amatu un atalgojumu, tad es kā iedzīvotājs par to maksāt nevēlos.
Vai tiešām Domei nav pietiekami gribas aizstāvēt savus iedzīvotājus, kas ir tās galvenais uzdevums?

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 18:35

labi gan

pilnīgs sviests! cik gribam tik prasam par ūdeni. un deputāti paklausīgi māj ar savām tukšām galviņām.

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 18:08

o....pirmā atrauga...no intrigantu vidus...
špļujiet indi ārā....to jau tik mākat...
...vot tā ir RIEBEKLĪBA!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.10.27 14:52

gulbeniets

kapec tad tadus ievelejam pasi vien vainigi.

pirms 5 gadiem, 2014.09.11 13:10

Vietējās ziņas