Par arodskolu Rankā sarunas turpināsies nākamnedēļ

Ir plānots, ka nākamnedēļ notiks Valmieras tehnikuma konventa sēde, kurā tiks runāts par Rankas teritoriālās struktūrvienības tālāko likteni.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka Gulbenes novada pašvaldība aicināja atbildīgās personas uz kopēju sarunu, lai rastu risinājumu, ka mācības skolā netiek pārtrauktas ar 7.janvāri. Pagaidām kopsaucējs nav rasts.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andis Caunītis “Dzirkstelei” stāsta, ka Gulbenes pašvaldībai šajā laikā bija jātiek galā ar “mājasdarbiem” un tas ir izdarīts, proti, tika runāts ar uzņēmējiem gan par iespējamajām prakses vietām, gan par iespējamo darbinieku skaitu, ko varētu nodarbināt nākotnē.

"Atrasts risinājums, kā  nodrošināt tehniku, kura nepieciešama prakses iegūšanai mācību procesā uz vietas, jo skolai nav traktora  Uzņēmējs apņēmās izpalīdzēt šajā procesā,” uzsver A.Caunītis.

Viņš piebilst, ka pats tehnikums arī būs sagatavojis argumentus, kāpēc obligāti ir jāpārceļ  mežsaimniecības speciālisti tālākai apmācībai uz Ogri. “Ceru, ka ministrija izvērtēs abu pušu teikto un pēc tikšanās uzreiz vai vēlāk tiks pieņemts lēmums,” saka A.Caunītis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas