Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par bērnudārzu renovāciju samaksāts?

24.februārī Gulbenes novada domes sēdē deputāti nobalsoja par Gulbenes bērnudārzu renovācijas 3.kārtas projekta tālāko virzību. Projekta kopējās izmaksas ir 46 603,68 lati. Tiek plānots, ka no tiem 85 procenti tiks apmaksāti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Ja projekts tiks atbalstīts, pašvaldība garantē 15 procentu līdzfinansējumu, kas ir 6990,55 lati.

"Vai Gulbenes bērnudārzu renovācijas 2.kārtas darbi ir pabeigti? Vai par to ir samaksāts?" deputāts Nikolajs Stepanovs ceturtdien domes sēdes laikā pavaicāja Gulbenes novada pašvaldības vadošajiem darbiniekiem.

 

Domes izpilddirektors Māris Danieks atbildēja: "Jā." Taču N.Stepanovs asi pauda, ka nevajag izlikties. Esot zināms, ka nav līdz galam viss samaksāts. M.Danieks skaidroja, ka pašvaldība no savas puses saistības ir nokārtojusi, nesaskaņas esot starp pašvaldības pasūtījuma izpildītāju un tā sadarbības partneriem. N.Stepanovs izteica bažas, vai viss būs gludi Gulbenes bērnudārzu renovācijas 3.kārtas darbu laikā.

 

Gulbenes novada domes interneta mājas lapā lasāms, ka pilsētas bērnudārzu renovācijas 2.kārtas darbus ir ir veikusi pilnsabiedrība „ZDZ-VB", pamatojoties uz pērn 1.jūnijā parakstīto iepirkuma līgumu. Projekta realizācija turpinājās līdz šā mācību gada sākumam.

 

Pilnsabiedrības "ZDZ-VB" pilnvarotā persona Lolita Strode "Dzirkstelei" sacīja, ka firma līgumā paredzētās saistības ar sadarbības partneriem pilda, norēķināšanās vēl turpinās.

 

Jau rakstījām, ka Gulbenes bērnudārzu renovācijas 2.kārtas kopējās izmaksas bija 188 761 lats, no tiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums - 85 procenti jeb 160 447 lati, valsts dotācija - 3 procenti jeb 5663 lati, novada domes finansējums - 22 651 lats jeb 12 procenti.

 

Projekta mērķis bija veikt triju Gulbenes bērnudārzu saimnieciskā bloka renovāciju - telpu remontu, iekšējās elektroapgādes, ventilācijas sistēmas, ūdensvada un kanalizācijas sistēmu sakārtošanu, iebūvējamo tehnoloģisko iekārtu atjaunošanu atbilstoši mūsdienu prasībām un pastāvošajiem standartiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas