Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par būvvaldi sūdzas deputātiem (labots) 4

Ceturtdien Gulbenes novada domes sēdē skatīs bijušās gulbenietes, zvērinātas advokātes Helēnas Purviņas sūdzību par vietējo būvvaldi. Deputāti tautsaimniecības komitejas sēdē 19.oktobrī nolēma atbalstīt iesnieguma iesniedzējas viedokli un uzdeva novada būvvaldes darbiniekiem meklēt un piedāvāt kompromisa risinājumu.

H.Purviņas iesnieguma būtība ir šāda. Pirms trim gadiem būvvalde viņai atļāvusi Gulbenē, Rīgas ielā 68a - 6, izbūvēt komerctelpas ar ieeju no Dzelzceļa ielas puses. Taču sakarā ar ekonomisko krīzi ieceres realizācija kavējās.

 

Liels bija H.Purviņas izbrīns, 18.augustā uzzinot, ka Gulbenes novada būvvalde tagad mainījusi domas un aizliedz komerctelpām minētajā adresē ierīkot ieeju no Dzelzceļa ielas puses. Aizlieguma pamatojums ir šāds - ir notikusi Dzelzceļa ielas rekonstrukcija un tās sarkanā līnija virzās pa dzīvojamās ēkas fasādi, tātad ieeja mājā nedrīkst atrasties ielas pusē. To nosaka arī izmaiņas būvniecības nosacījumos.

 

H.Purviņu šāds būvvaldes viedoklis neapmierināja, jo viņa jau veikusi finansiālu ieguldījumu savas ieceres realizācijai. Piemēram, nodrošinājusi ne tikai savām telpām, bet visai mājai (kurā mitinās iedzīvotāji) pieslēgumu ūdensvadam, kas arī tika saskaņots ar būvvaldi. Šobrīd zvērināta advokāte ir gatava aktīvi pabeigt komerctelpu ierīkošanu ar ieeju no Dzelzceļa ielas puses. Tāpēc viņa pēc palīdzības vērsās pie Gulbenes novada domes deputātiem.

 

"Jāmeklē, kā atbalstīt uzņēmēju. Mēs jau redzam, ka valstī ar tām sarkanajām līnijām veicas. Lai ieejas kāpnes uz telpām no Dzelzceļa ielas veido aiz durvīm," sacīja tautsaimniecības komitejas priekšsēdētājs Guntis Blūms.

 

Viņš uzdeva būvvaldes pārstāvjiem kopā ar deputātu Ivaru Kupču nekavējoties doties uz Rīgas ielu 68a - 6 un apskatīt uz vietas, kā iespējams veidot ieeju komerctelpās no Dzelzceļa ielas puses. Vēl tautsaimniecības komitejas sēdes laikā grupa atgriezās atpakaļ un paziņoja, ka ir iespējams savstarpēji vienoties.

 

H.Purviņas pārstāvis deputātiem pateicās par sapratni un teica, ka tagad ar piedāvājumu ir apmierināts.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

būvnieks

Deputāti jau var visu atļauties, ja ir sarkanā līnija, tad ir, neko celt nedrīkst, ko tad līdīs ārā uz ceļa...varbūt līdz braucamajai daļai, gājējiem būs jāiet ar līkumu šīm kāpnēm...

pirms 8 gadiem, 2011.10.25 16:24

Vietējās ziņas