Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par deficītu kļūst sniega lāpstas 3

Veikalu īpašnieki cer, ka pieprasījumu apmierinās šonedēļ
Tirdzniecības uzņēmumos, kas pārdod dažādas saimniecības preces, šobrīd par lielāko deficītu ir kļuvušas sniega lāpstas. No veikaliem tās pazūd zibens ātrumā, jo cilvēki, lai cīnītos ar biezo sniega segu, reizē iegādājas nevis vienu, bet divas un pat vēl vairāk sniega lāpstu. Vakar aptaujāto veikalu darbinieki bilda, ka sniega lāpstas varētu tikt piegādātas šīs nedēļas laikā, bet šobrīd lielākajā daļā veikalu to nav.

Pērk un sūta uz Rīgu "Šobrīd mums pārdošanā sniega lāpstu nav. Visas ir izpirktas. Šīs nedēļas laikā mēģināsim tās sagādāt. Būs gan lāpstas, gan arī šķūres. Šķūres ir dārgākas, platākas, stumšanai piemērots dubultais rokturis. Tās gan vairāk piemērotas cilvēkiem, kam no sniega jāattīra liela teritorija. Šoziem laika apstākļi ir tādi, ka cilvēki iegādājas gan dārgās, gan lētās sniega lāpstas. Arī izvēle nav īpaši liela. Dārgās sniega lāpstas, kas maksā aptuveni 21 latu, tiek ievestas mazāk, tāpēc tās ātrāk tiek izpirktas. Lētākajām sniega lāpstām cena ir aptuveni 3 lati. Esam novērojuši, ka cilvēki pērk vairākas sniega lāpstas uzreiz gan paši sev, gan draugiem, radiem un paziņām. Nesen bija gadījums, ka pircējs iegādājās pat piecas sniega lāpstas sūtīšanai uz Rīgu," stāsta veikala "Mājai un dārzam" vadītāja Vēsma Širaka.

 

"Fiskar" lāpstas - tikai februārī

Veikala "1000 sīkumi" vadītāja Inese Mihailova sola, ka sniega lāpstas, iespējams, būšot nopērkamas nākamajā nedēļā. "Tās esam pieprasījuši četrām firmām, bet arī tās nespēj nodrošināt lielo pieprasījumu. Lāpstas mums atvedīs tad, ja tās nepaņems lielie uzņēmumi Rīgā, kas uzreiz paņem 3000 sniega lāpstu. Poļi, vācieši un citi sniega lāpstu ražotāji lielā pieprasījuma dēļ nespēj tās pieražot," saka I.Mihailova. Arī šajā veikalā sniega lāpstu cenu nosaka to kvalitāte.

 

Veikala "Trīs ozoliņi" vadītājs Aivis Ozoliņš stāsta, ka pagājušajā piektdienā pārdevis pēdējās sniega lāpstas. "Kad būs lāpstas, to varēšu pateikt tikai šīs nedēļas laikā. Kvalitatīvās "Fiskar" firmas sniega lāpstas Latvijā sola ievest tikai februāra vidū. It kā nākamās nedēļas otrajā pusē arī vairumtirdzniecības bāzes sola kaut ko mums iedot, bet tās būs vidējā cenu līmeņa sniega lāpstas. Pieļauju, ka vislētākās sniega lāpstas varētu būt arī kādā lielveikalā, piemēram, "Maximā". Gada pirmajās dienās cilvēki arī pie mums iegādājās vairākas sniega lāpstas uzreiz," stāsta A.Ozoliņš.

 

Lielveikalu "Maxima" sabiedrisko attiecību speciālists Ivars Andiņš skaidro, ka reāli veikalu noliktavās sniega lāpstu nav. "Paši meklējam iespējas sarūpēt sniega lāpstas, lai apmierinātu pircēju pieprasījumu. Ja arī tās kaut kur vēl ir, tad varbūt tikai lielajās "Maximās"," saka I.Andiņš.

 

Ziemas sākumā pirkts vairāk

Veikala "Lauku apgāde" īpašnieks Roberts Gazarovs uzskata, ka šobrīd pircēju pieprasījums pēc sniega lāpstām esot kļuvis mazāks nekā ziemas sākumā. Viņš mudina šajā veikalā ienākt ceturtdien, jo tad būšot arī sniega lāpstas. "Dzirkstele" noskaidroja, ka sniega lāpstas izpirktas arī veikalos "Būvēsim kopā", "Saimniecības preces" un "Dārza bodīte". Šobrīd neesot noteikti zināms, kad tās varētu būt pārdošanā, lai gan pieprasītas jau pagājušajā nedēļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Mudīte Celma AUCE.

Daudzus gadus strādāju par sētnieci.Tagad kad parādījās melnās plastikāta divroču platās lāpstas ir viens liels Defekts.Roktura slīpums,kuram jābūt vēdera augstimā šīm jaunajām lāpstām ir krūšu augstumā. Stumjot mitro sniegu......kā var sieviete stumts slapjo sniegu,ja rokturis atrodas krūšu augstumā.Ir ļoti neparocīgi stumt šo sniegu.Pārējais viss būtu labi.Labrāt iegādātos citādu lāpstu.Ar cieņu pie jums.

pirms 2 gadiem, 2017.12.14 17:37

Vietējās ziņas