Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par gāzi jāmaksā vairāk

Kopš 1.janvāra mainīta maksa par sašķidrināto gāzi, kura tiek piegādāta daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem. Par to informē SIA „Latvijas Propāna gāze" Gulbenes apkalpes reģiona vadītājs Agris Dobris.

Sašķidrinātās gāzes lietotājiem, kuri saņem gāzi no virszemes un pazemes grupu iekārtām, turpmāk par gāzi būs jāmaksā 3,81 lati par 1kubikmetru gāzes līdzšinējo 3,45 latu par 1 kubikmetru gāzes ar PVN vietā.


Tarifs palielināts naftas produktu cenu pieauguma dēļ. Savukārt gāzes balonu cena šobrīd nepaaugstinās. 50 l gāzes balona cena ir 18,50 lati. "Gulbenē, Brīvības ielā 19, ar "Latvijas propāna gāzes" atlaižu karti, kuru izsniedz par brīvu, 50 l balona cena ir 17,50 lati.

 

A.Dobris atgādina, lai izvairītos no nelaimes gadījumu draudiem, iegādājoties gāzes balonu, pircējam jāņem vērā, ka to ieteicams pirkt tikai oficiālā tirdzniecības vietā, proti, iegādāties balonu, uz kura redzams balona uzpildītāja logo. Tā ir kā papildus garantija, ka uzņēmums uzņemas atbildību par gāzes balona kvalitāti. Gāzes balonam obligāti ir jābūt noplombētam balona ventilim un plomba nedrīkst būt bojāta, kā arī obligāti no tirgotāja jāpieprasa pirkuma čeks vai kvīts un garantijas talons.


A.Dobris norāda, ka Gulbenes novadā ir 7 procenti daudzdzīvokļu māju, kurām ir centrālie skaitītāji un 93 procenti ēku, kurām to nav.

 

"Ja iedzīvotāji vēlas, lai viņu mājai būtu centrālais gāzes skaitītājs, tad viņiem jāsasauc kopsapulce, kur 51 procentam mājas iedzīvotāju jānobalso "par" un jāvēršas pie sava apsaimniekotāja, kurš vienosies par centrālo gāzes skaitītāju uzstādīšanu . SIA „Latvijas Propāna gāze" skaitītājus montē bez maksas," skaidro A.Dobris.


Iedzīvotāji atbildes uz saviem jautājumiem var rast tuvākajā klientu apkalpošanas punktā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas