Par godu Valsts policijas 102. gadadienai apbalvoti arī Gulbenes policisti 8

Atzīmējot Valsts policijas 102. gadadienu, arī šogad tiek godināti un apbalvoti labākie policisti Vidzemē. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, šogad netika rīkots kopīgs apbalvošanas pasākums, taču, godinot darbiniekus par lieliskajiem darba rezultātiem un godprātīgu darbu, apbalvojumi pasniegti šaurākā lokā struktūrvienībās. Par to informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

“Policijas diena ir tas brīdis, kad mēs atskatāmies uz paveikto gada griezumā. Mēs godinām tos kolēģus, kuri sasnieguši augstvērtīgus rezultātus un pašaizliedzīgi pildījuši savus darba pienākumus, lai gādātu par valsts iekšējo drošību un kārtību,” saka Z.Vaskāne.

Iekšlietu ministrijas Goda rakstu saņēma Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas majors Edijs Aleksejevs; Iekšlietu ministrijas Pateicību saņēma Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas majore Sandra Vasiļenko; III pakāpes “Kārtības policijas Nopelnu zīmi” saņēma Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Atļauju sistēmas grupas majore Una Markova; Valsts policijas krūšu nozīmi „Par cītību policijā" saņēma Gulbenes iecirkņa kapteine Evita Miņina; Valsts policijas Goda rakstu saņēma Gulbenes iecirkņa virsleitnante Ketija Vaļicka.

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks pulkvedis Imants Mitrošenko pateicas ikvienam Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes darbiniekam par darbu šajā grūtajā un izaicinājumiem pilnajā laikā: “Šajā grūtajā un mainīgajā laikā pateicos ikvienam policistam un darbiniekam, kurš spēj rast enerģiju strādāt sarežģītos un ārkārtas apstākļos, stāties pretī ikdienas grūtībām un nezaudēt cerību. Novēlu izturību, nezūdošu enerģiju un veselību! Lai darba spars nepagurst.”

Pievieno komentāru

Komentāri 8

labrīt

Kad reiz tās Brežņeva tradīcijas beigsies - karināt ordeņus viens otram un bučot ne par ko.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.03 13:10

????????

Apbalvoja par ko ? Par to ka tika veiksmīgi noklusēts kā Lienīte uzbrauca pensionārei ?

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.03 13:46

Lienīte labi nodziedāja, pensionāre tā nevarētu vai arī pensionārei bija solo - konkurence, tā ka varbūt ar vajadzēja uzbraukt, ja jau viens gadījums tikai uzpeldēja, varbūt citiem ar uzbrauca virsū, tomēr tas var uzlabot budžetu

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.03 14:24

Divejādas sajūtas

Ir VP darbinieki pret kuriem tiešām izjūti cieņu. Arī starp rakstā minētajiem tādi ir. Cilvēcīgi, saprotoši un pieklājīgi. Tomēr katrā mucā ir pa darvas pilienam. Cilvēks, kurš nonācis nelaimē, paļaujas uz policijas darbiniekiem. Un ir svarīgi, lai savā nelaimē cietušais saņemtu pieklājīgu un empātisku attieksmi. Tomēr, ja pretim saņem augstprātīgu un neiecietīgu attieksmi, tad iespaids sabojājas un uzticība institūcijai zūd.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.03 14:13

Vilis

To labo ir ļoooti maz!

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.03 15:06

paldies Gulbenes policijai

paldies par darbu, vienmēr laipni un pretīmnākoši

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.03 14:32

?

Kapēc neapbalvo to ērgli kurš vēl nav izlēmis - policists vai tomēr urļiks.

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.03 23:54

Дом

А где же капрал клявинш а где сержант егерс опять герои одни шишки за 30 лет ничего не изменилось

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.04 00:27

Vietējās ziņas