Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par Gulbenes ielu rekonstrukciju projektā ietaupītajiem līdzekļiem taps trīs citi objekti 5

Realizējot projektu "Uzņēmējdarbībai nozīmīgo ielu rekonstrukcija Gulbenes pilsētā", izveidojies ietaupījums jeb atlikums gandrīz par pusi sākotnēji plānoto izmaksu, līdz ar to radusies iespēja projektu papildināt arī ar citu ielu rekonstrukciju, informē aģentūru LETA.

Sākotnēji plānotās Ozolu, Rēzeknes un Draudzesskolas ielu rekonstrukcijas izmaksas bija 1 405 663 lati, tajā skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums ir 1 194 814 latu apmērā, valsts budžeta dotācija - 42 169 lati, kā arī pašvaldības līdzfinansējums - 168 679 lati.

Gulbenes novada domes Attīstības un īpašumu nodaļas vadītāja Guna Švika stāsta, ka lielās pretendentu atsaucības un arī veiksmīgas iepirkuma procedūras rezultātā izdevies ietaupīt 643 010 latus, iepriekš plānotajiem veicamajiem darbiem izlietojot vien 762 654 latus.

Aģentūrai LETA novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica stāsta, ka atlikušais finansējums kā projekta papildinājums tiek virzīts Robežu ielas, Dzelzceļa ielas stāvlaukuma un Zvaigžņu ielas posma, sākot no Miera ielas līdz Brīvības ielai, rekonstrukcijai.

G.Švika Nacionālo ziņu aģentūrai stāsta, ka par trīs jaunajos objektos veicamajiem darbiem projekts un līdz ar to arī iepirkums vēl tikai taps. Līdz šim domē ir apstiprināta tikai ideja, ka par ietaupītajiem līdzekļiem tiks rekonstruēti tieši šie trīs objekti.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Re:

Un kas rekonstruēs Nākotnes ielas dzīvojamā masīva ielas, kas tiek sabojātas sakarā ar Blaumaņa ielas rekonstrukciju?

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 12:42

Blaumanis

Nākotnes ielā iekšpagalmi jau sen ir kritiski nevajag jaukt lietas,gribētos zināt par apli Svelberģī?

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 13:40

true

Kas tad tos ceļus iekšpagalmos salauza?

pirms 6 gadiem, 2013.09.30 14:49

Arcix 11

varēt taču beidzot uzbūvēt oranži krāsotu nikolaja stepanova betona pieminekli, tieši tajā vietā , kur savulaik atradās dižā Ļeņina piemineklis, būtu skolniekiem beidzot svētvieta kur nolikt neļķes 1. septembrī

pirms 6 gadiem, 2013.10.01 13:39

Droši

Var neasfaltēt arī citas ielas. Ietaupījums būs vēl lielāks!
Pēc ziemas neasfaltētajās ielās toties būs jāveic papildus darbi. Fantastiska saimniekošana!
Var secināt, ka nauda ir iztērēta citiem mērķiem. Tāpēc nav par ko asfaltēt
Draudzesskolas un Ozolu ielas.

pirms 6 gadiem, 2013.10.01 19:45

Vietējās ziņas