Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par jauno novada domes priekšsēdētāju ievēl Nikolaju Stepanovu (papildināts) 63

Šodien novada domes sēdē ar 16 no 17 deputātu balsīm par jauno Gulbenes novada domes priekšēdētāju ir ievēlēts "Reģionu alianses" līderis, Vidzemes plānošanas reģiona priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs. Pret nobalsoja novada domes deputāts Gunārs Ciglis no Latvijas Zemnieku savienības. Priekšsēdētāja amatam tika izvirzīts arī "Vienotības" līderis, pašreizējais Gulbenes pašvaldības vadītājs Andis Caunītis. Viņš savu kandidatūru atsauca. Pēcpusdienā jaunās novada domes ārkārtas sēdē, atklāti balsojot, par Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Nikolaja Stepanova vietnieku tika ievēlēts pašreizējais Gulbenes pašvaldības vadītājs Andis Caunītis. Vairāk foto šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 63

Piļņikovs 02

kad beidzot jaunais domes priekšsēdētājs vecais komunists stepanovs sāks starptautiskās lidostas būvniecību Gulbenē, jau nedēļu ir jaunajā amatā, bet celtniecība vēl nav sākusies.

pirms 6 gadiem, 2013.06.18 16:42

to ko ko

Maldies, mēs, "nenormālie un tizlie aprējēji" gulbenes novadā vairs neesam... neesam jau tik normāli, lai ar "koko" vienā pagastnamā d..u..
Un sapelējušās humānās pārtikas pakas mums arī negaršo.. izvēlies Eiri! sapņu alus un Irish Stew zemi!
O, te man atkal, pēc puspintes kilkenijas "ale" un jēra sautējuma, uznāca mūza.. šoreiz par koko (ak, piedodiet, dzērājam dzērāja valodiņa)..

Mēs - svešu zemju arājiņi,
Un svešas naudas racējiņi,
No savas zemes baskājiņi,
Pa svešiem krogiem dzērājiņi.

Tu - koko, liekule un mele,
Tu savu mēli velti deldē!
Mēs paši zinām, kurš ir goda vīrs,
Un, kuram biksēs viss nav tīrs!

Lai dzīvo alus un jēra steiks!
Jo tikai paēdis latvis kangarus veiks!
Un tauta kādreiz tam paldies teiks,
Par varoni daudzinās un vienmēr sveiks!

pirms 6 gadiem, 2013.06.16 00:05

ko ko

Spriežot pēc tekstiem tad normālu cilvēku Gulbenes novadā vairs nav palicis ,tikai ''to to ''tipa tizleņi!padomājiet ar galvu nevis ar d...u,ko Jūs aprejat!Sevi kungi aprejat!Sevi!atopieties jel!

pirms 6 gadiem, 2013.06.15 22:29

to to

Spīd atkal sarkans ģīmis logā,
Tam apkārt melnas ēnas lodā.
Tur vagari un kalpi lokās,
Kā cērmes diarejas mokās.

pirms 6 gadiem, 2013.06.15 12:54

Zero

:) 14.06.2013. 22:06:40

Nu tu gan rauj vaļā ! xD Ar reģionālo lidostu vien pietiktu Gulbenei.

pirms 6 gadiem, 2013.06.15 01:04

to 22:06

Žēl tavas mātes. Vajadzēja taisīt abortu...

pirms 6 gadiem, 2013.06.15 00:11

:)

Ko tik pieticīgi peldbaseinu? Tagad gulbenē garantēti būs kosmodroms un airEire filiāle. Žēl, ka to otru biedreni neievēlēja, viņa varētu mums jūru noorganizēt, bet nu tagad ar nav slikti - kosmodroms un okeāns (ziemeļu ledus) un bezvīzu režīms ar brālīgo pleskavas zemi. Vēl, kā jau lielajos vasjukos pienākas, ja basketbols ir, tad vēl hokeja klubu un futbola komandu, un slēgto halli. Tenisa un golfa laukumi ar nenāktu par sliktu - ir dzirdēts, ka daži vadoši biedri spēlē tenisu. Ja nu viņi te atbrauc uz sarkaniem lukturiem palūkoties? Nu, sarkano lukturu gulbenē pagaidām pietiek, kas strādā arī ir. Izskatās, ka gulbenes kombuļi tagad zels un plauks! Vajadzēs pārdēvēt par Lielgulbeni! Vajadzētu arī cīnīties, lai RailBaltica iet caur gulbeni, nevis rīgu, viņi tur vēl nesaprot, kur te Latvijas attīstības un izaugsmes centrs tagad veidosies! Bruģi arī uzreiz būtu jāliek uz maskavu, gadījumā, ja atkal sniega vētra kā 11.gadā, būs vieglāk bēgt.

pirms 6 gadiem, 2013.06.14 22:06

vai ne

es ceru ka, beidzot būs stadion un peldbaseins un vēl viskas cits priekš gulbeniešiem!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.06.14 20:14

$

Nu būs plaša profila speciālistam Aleksānam jākļūst atkal par Stepanova šoferi !!!

pirms 6 gadiem, 2013.06.14 18:02

goglins

Kā var no visiem nesaprātīgiem vienu saprātīgu ievēlēt? Rīgā par gulbenes gobliniem tiešām nevienam ne silts, ne auksts, Briselē vispār par tādiem nav dzirdējuši. Pagaidām.

pirms 6 gadiem, 2013.06.14 14:18

...

Jācer, ka vismaz pilsētas krēslā iesēdinās pilsētas cilvēku, nevis kā iepriekš no pagasta, kurš pat ielas pilsētā nezin, nemaz nerunājot par iedzīvotājiem un to problēmām...

pirms 6 gadiem, 2013.06.14 13:12

goblins

Liekaties mierā ar riešanu savā sūnu ciemā!Apskatot šodien presi un interneta portālus nebija ne miņas par Gulbenes novada domi!Tā ka Rīgā visiem ir pie tās vietas kur kājas ar muguru tiekas kas notiek Gulbenē vai Alūksnē un vai tur ir ievēlēts ''sarkans'', ''pelēks'' vai ''oranžs'' mērs.Tā ka ptiecājaties ka vismaz saprātīgs ievēlēts!

pirms 6 gadiem, 2013.06.14 12:37

goblins

Liekaties mierā ar riešanu savā sūnu ciemā!Apskatot šodien presi un interneta portālus nebija ne miņas par Gulbenes novada domi!Tā ka Rīgā visiem ir pie tās vietas kur kājas ar muguru tiekas kas notiek Gulbenē vai Alūksnē un vai tur ir ievēlēts ''sarkans'', ''pelēks'' vai ''oranžs'' mērs.Tā ka ptiecājaties ka vismaz saprātīgs ievēlēts!

pirms 6 gadiem, 2013.06.14 12:36

vopros rebrom po bronze

Nez vai un ja, tad kurā vietā, liks biedra priekšnieka kunga bjustu? Centrālajā skvērā vai tuvāk dumai? Varbūt vajag pilnā augumā? Nez vai bleķa kā strūklaku vai bromzā? Pie krūts noteikti vajag sarkanu medāli! Kā mūžīgās trauksmes simbolu! Un kepku! Un roku, pastieptu pret saulaino tāli.. un batonu rokā! Kā pārpilnības simbolu!
Ierosinu atjaunot Goda Plāksni! Tur, kur jau reiz bija! Un izlikt visus biedrus kungus digitalizētus - pilnā augumā, katram sirpi un āmuru - kā zemniecības un strādniecības apvienotās frontes simbolu. Tur laikam arī pa kādam bruģlicim? Nu, tam tad ķelli rokā! Oi, katram vēl vajag pa aploksnei.. un pildspalvai, ar ko parakstīties par saņemšanu.. pilnas rokas mantu.. :)

pirms 6 gadiem, 2013.06.14 00:42

Veiksmi jaunajai vadībai.Vēlējums valdībai,neaizmirstat par pagastiem,nejau tikai pilsētai visu vajag,arī pagastos dzīvo cilvēki.

pirms 6 gadiem, 2013.06.13 22:11

Neko labu neparedzu, bet šāda situācija bija paredzama, vecie rāvēji mierā neliksies, kamēr vien būs kaut mazākā iespēja. Gulbenē jau tā maz cilvēku palicis, būs vēl mazāk. Paliks izputinātā slimnīca un luksofori!

pirms 6 gadiem, 2013.06.13 21:26

smieklīgi

gan tie zaļie un daži tumšie melioratori

pirms 6 gadiem, 2013.06.13 21:23

re

Vecu āzi braukt vairs neiemācīsi! Neredzu nekādus projektus, idejas.Varbūt Stepanovs arī izglītībā kaut ko pamanīs.Mums tak visur ir ielikteņi: kas Šķēls par vadītāju: pat runāt neprot pasākumos...

pirms 6 gadiem, 2013.06.13 21:03

Vietējās ziņas