Par kaķēna nosišanu - piespiedu darbs 6

70 stundu piespiedu darbu Gulbenes rajona tiesa 16.jūlijā nolēma piespriest kādai 60 gadus vecai Beļavas pagasta Ozolkalna iedzīvotājai par kaķēna nosišanu. “Dzirkstele” to uzzināja tiesā.
Apsūdzētā savu vainu tiesā atzina un izdarīto nožēloja. Viņa skaidroja, ka sociālajā mājā, kurā dzīvo, klīstot daudz bezsaimnieka dzīvnieku – kaķu un suņu -, kuri atstāj aiz sevis netīrīgu vidi. Sieviete ir centusies risināt šo problēmu, atbilstoši savas izpratnes līmenim. 


Tagad viņa ir informēta, ka šāda rīcība ir bijusi nepieņemama, problēma bija jārisina civilizēti saziņā ar pagasta pārvaldi.Jau vēstīts, ka trauksmi par šo gadījumu sacēla Ozolkalna iedzīvotāji, kuri vispirms par notikušo pastāstīja “Dzirkstelei”. Likums par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvnieku, kuras rezultātā tas gājis bojā, paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz 3 gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai piespiedu darbu, vai naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vārdu trūkst

Rajona tiesa laikam nesaprot,ko nozīmē vārds -nosišana.Kā nav kauna,pats vieglākais soda mērs.Un tāda maita dzīvo soc.mājā,kur ir visas ērtības?Viņa būtu jāizmet uz ielas!

pirms 7 gadiem, 2014.07.18 09:18

Es

Nosit kaķēnu, un tev tikai piespriež 70h sabiedriskā darba? Tad jau ja nosit cilvēku, lai arī piepsriež nieka 70h sabiedriskā darba.. Kaķis, jau arī ir dzīva radība..

pirms 7 gadiem, 2014.07.18 10:30

?

Vai tanī sociālajā mājā vispār darbinieki ir un ko viņi skatās,tad jau cilvēku arī tā var nosist,šito tā nevajadzētu atstāt.

pirms 7 gadiem, 2014.07.18 11:09

Tikai?!

Ja Tu kādam atņem dzīvību, tad rēķinies ar sekām. Pretīgākais radījums uz šīs planētas ir vienīgi cilvēks.

pirms 7 gadiem, 2014.07.19 13:46

Atriebejs

Sods butu pareizs,ja pašai vainīgajai 10 reizes ar lapstu iesistu stipri pa galvu,lai tad iziet no sekām ka sanak.Visatļautība valda.Sodi parak mīksti.Līdz 60-diem nodzīvojusi un nezin ka pareizi rīkoties situacijā.Sī vecene vienkarsi ir cietsirdīga un neželīga.Sodam jābūt lielakajam ,ko var piespriest pēc likuma.Un kapēc nesauc vārdā,lai visi zin šo derdzīgo radījumu,ko par cilvēku saukt nedrīkst

pirms 7 gadiem, 2014.07.25 10:32

Vietējās ziņas