Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par naudas pārvedumiem un pasta sistēmas pakalpojumiem turpmāk maksāsim dārgāk

No 2007. gada 1. septembra Latvijas Pasts maina tarifus naudas pārvedumu un pasta norēķinu sistēmas pakalpojumiem pasta nodaļās.

"Jauni tarifi noteikti iekšzemes un starptautiskajiem naudas pārvedumiem, kā arī pasta norēķinu sistēmas (PNS) pakalpojumiem, tuvinot pakalpojumu cenas reālajām izmaksām. Cenu paaugstināšanas pamatā ir darbinieku atalgojumu izmaksu palielinājums un inflācijas kāpums, kā arī pasta investīcijas moderno tehnoloģiju ieviešanā," informē VAS "Latvijas Pasts" sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga.

 


Turpmāk maksa par iekšzemes naudas pārvedumiem būs 2 procenti no pārsūtāmās summas latos, bet ne mazāk par 0,30 latiem. Savukārt starptautiskajiem naudas pārvedumiem maksa būs 6 procenti no pārsūtāmās summas latos, bet ne mazāk par 0,80 latiem.

 

"Maksa par steidzamu naudas pārvadājumu būs 3 procenti no pārsūtāmās summas latos, bet ne mazāk par 0,60 latiem iekšzemes naudas pārvedumiem. Starptautiskajiem naudas pārvedumiem attiecīgi 10 procenti un 2,50 lati. Naudas pārvedumu piegāde gan iekšzemes, gan starptautiskajiem naudas pārvedumiem maksās 0,50 lati par katriem desmit latiem, ieskaitot PVN," stāsta I.Kreicberga.

 

Pasta norēķinu sistēmas pakalpojumiem maksa par pārvedumu uz kredītiestādi būs 1 procents no summas, bet ne mazāk par 0,50 lati. Savukārt pārvedums uz kredītiestādi ārzemēs maksās 10 latus.

 

"Regulārie maksājumi, kas tiek veikti starp PNS kontiem, turpmāk klientiem izmaksās 0,10 lati, bet regulārie naudas pārskaitījumi no PNS konta uz kredītiestādi - 0,20 lati. Muitas nodevu maksa būs viens lats," stāsta sabiedrisko attiecību speciāliste.

 

Sīkāku informāciju par jaunajiem tarifiem var saņemt jebkurā Latvijas Pasta nodaļā vai mājas lapā www.pasts.lv.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas