Par puķu dobēm pie daudzdzīvokļu mājām Gulbenē 3

“Novēroju situāciju – seniores izveidota puķu dobe pie daudzdzīvokļu mājas tiek tīši vai netieši nīcināta. Kāpēc tāda necieņa? Vai tā vispār drīkst darīt?” “Dzirkstelei” jautā gulbeniete Līga Jogure.

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš laikrakstam skaidro, ka ar šādu jautājumu katrā konkrētajā situācijā vispirms ir jāvēršas pie daudzdzīvokļu mājas pilnvarotās personas. “To, kā saglabāt, attīstīt, uzturēt, pārvaldīt dzīvojamo māju, nosaka paši šīs mājas iedzīvotāji,” viņš saka. G.Āboliņš aicina skatīt Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likumu un Dzīvokļu īpašuma likumu.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aija

Vai tas ir kas jauns??? Un to dara izlaistie bērniņi. Palaiž pa durvīm un vakarā sagaida. Arī laukos tas pats un pie skolām tas pats. Tāpēc ka reti kura ģimene liek savus bērnus pie darba. Jo viņiem nav savu pienākumu pat dzīvesvietā. Visu dienu klīst un lēkt ar riteņiem. Es tīšām saku-lēkt. Jo strādājot ārā,biju lieciniece tam,ka jau lielāks pusaudzis uzbrauca vecam cilvēkam virsū. Pat necentās izvairīties,kaut gan cilvēciņš jau tā turējās pie maliņas. Nezinu,kā lai nosauc tādu jaunekli. Pretīgi,kā tāds iziet sabiedrībā. ....... Neko viņš nezin,ne kauna,ne goda.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.09 17:39

f

un vēl jau ir "foršie" kaimiņi kuri mētā izsmēķus puķu dobēs.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.10 08:46

Kate

Pie daudzdzīvokļu mājām nevajadzētu katram izdomāt kaut kādas dobītes, lai arī ar puķēm. Katram dzīvokļa īpašniekam vai īrniekam ir savs viedoklis par to, kas ir skaists, ko un kā vajag vai nevajag, arī uzvedamies katrs pēc savas audzinātības. Kā izskatās kopumā māja, pilsēta ar tādām dobītēm ? Mēs cepamies par skaisto ziedu piramīdu pie 1.maija ielas, šīs dobītes pie mājām arī ir pilsētas vizītkarte. Varbūt savas ziedu dobītes veidosim savos dārzos. Tas ir mans viedoklis, kuru es nebūt nevēlos kādam uzspiest.

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.11 09:27

Vietējās ziņas