Par saziedoto naudu iegādājas māju 9

Pagājušā gada septembrī dažu stundu laikā Tirzas pagastā nodega vienstāva koka dzīvojamā māja "Pērles". Bez pajumtes palika Evita Paidere un viņas trīs dēli - Dzintars, Edgars un Normunds. Simtiem cilvēku ģimenei palīdzēja ar naudas ziedojumiem un sadzīves atjaunošanu. Par labvēļu saziedoto naudu pagājušā gada decembrī ģimene iegādājusies nelielu māju Gulbenē.

"Šobrīd mēs visi vēl dzīvojam pie vecākiem Tirzas pagastā, bet jau domājam par dzīvi Gulbenē, kas gan vēl nebūs tik ātri. Māja atrodas gandrīz pašā pilsētas centrā. To atradām pēc sludinājuma. Istabas jau esam sadalījuši. Lai mājā varētu dzīvot, ir vajadzīgs ļoti liels remonts un kokmateriāli," stāsta E.Paidere. Kokmateriālus ģimene sarūpē savā mežā, kur kopā ar vectēvu Pēteri Paideru rosās arī abi Evitas vecākie dēli Dzintars un Edgars. Zēni palīdz arī vectēva gaterī, kur tiek gatavoti dēļi istabu grīdām. Dzīve Gulbenē krietni atvieglos E.Paideres ikdienas dzīvi, jo jaunākais dēls Normunds sāks apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi Gulbenē. Arī pati Evita atsāks darbu pilsētas bērnudārzā. Arī abiem vecākajiem dēliem tagad būs daudz ērtāk apmeklēt Gulbenes mūzikas skolu, jo vairs nenāksies mērot ceļu no Druvienas uz Gulbeni.

Evita piebilst, ka joprojām neesot atmetusi domu arī par "Pērļu" atjaunošanu, lai gan tas nenotikšot tik drīz. Viņa ir pateicīga visiem atsaucīgajiem un labajiem ļaudīm, kas ģimenei palīdzēja grūtajā brīdī, ziedojot ne tikai naudu, bet arī dažādas sadzīves un elektropreces, kā arī mūzikas instrumentus abiem vecākajiem dēliem.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

nja

Kurš gan negribētu māju par saziedotu naudu....

pirms 9 gadiem, 2012.01.05 12:22

hi

Nu taču miteklim bija domāta ziedotāju nauda, šim mērķi ir arī izlietota. Viss kārtībā. Es arī ziedoju. Lai veicas ģimenītei! Vai tad zemnīcā jādzīvo. Tik daudz darba un pūļu vēl šajā namiņā jāiegulda.

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 19:02

Neziedoju un netaisijos tai gimenitei ziedot. Vini pasi jau laikam nevar atbildet, kads pec kartas sis zidojums ir. Tik ludzas man vajag ziedot tam vai vel kaukam. Tirza so gimeniti labi pazist. Pat kad vecukus izmeta no majam, viniem likas tas normali. Lai jau priecajas, ka atkal izdevas... Nesaku ka nevar ziedot, bet ir tadi kas to izmanto. Tapat ka trucigie, kas brauka ar dzipiem, bet prasa pabalstus. Tadu cilveku del negribas ziedot tur, kam ta nauda tiesam vajadziga. Luk kas pa lietu, nevis skaudiba. Lai jau dzivo laimigi, ja ta laime bus.

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 18:56

Stāsts ar laimīgām beigām :)

Kā būtu, ja komentētājs skauģis aizietu vēlreiz uz poda pasēdēt!

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 18:24

To 04.01.2012. 16:50:29

It kā Tu ziedoji kaut ko šai ģimenei. Man patiess prieks, ka izdevās! Ļoti ceru, ka veiksme turēsies ar Jums vissmagākajos brīžos.

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 18:22

Ja, ka tik nav kauna... Tagad vares pasmieties par durikiem, kas ziedoja.

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 16:50

Forši

Forši! Tas laikam namiņš pretī 2. vidusskolai. Tur nesen parādījās rosības pazīmes.

pirms 9 gadiem, 2012.01.04 16:08

Vietējās ziņas