Par svētkiem maksā no sava maka 4

Valmierā šodien notika reģionālā konference Pārtikas un veterinārā dienesta darbiniekiem. "No valsts budžeta šim pasākumam līdzekļi netika tērēti. Par pasākumu mēs, konferences dalībnieki, maksājām paši no saviem naudas makiem," "Dzirkstelei" saka Pārtikas un veterinārā dienesta Gulbenes pārvaldes vadītāja Dzirda Gala.

Konference "Pārtikas un veterinārais dienests retrospektīvā un perspektīvā skatījumā" apvienoja dienesta 90 gadu jubilejas svinības ar darba sanāksmi. Tā ilga trīs stundas un notika Valmieras kultūras centrā.


No Gulbenes rajona uz konferenci devās desmit cilvēku liela delegācija. Izņemot vienu dežurēt Gulbenē palikušo šā dienesta darbinieku, visi pārējie dienu pavadīja Valmierā, kur bija gan oficiālās uzrunas, gan brīvais mikrofons un beigās - svētku koncerts. 

"No Valmieras līdz Gulbenei ir 100 kilometru. Ja pēkšņi būtu tāda nepieciešamība, mūsu darbinieki varētu steidzami braukt atpakaļ uz Gulbeni. Tātad darbu tas netraucēja," saka Dz.Gala.


Pārtikas un veterinārajam dienestam Latvijā 90 gadu jubileja būs 15.decembrī. Laika gaitā dienests piedzīvojis dažādas reorganizācijas. Īstenojot pārtikas uzraudzības koncepciju „no lauka līdz galdam", kas ir efektīvākais veids, kā aizsargāt patērētāja tiesības uz drošu un nekaitīgu pārtiku, 2002 gada 1.janvārī Zemkopības ministrijas pārraudzībā darbu sāka Pārtikas un veterinārais dienests.

Dienesta darbaspēks strādā 27 pārvaldēs visā Latvijā, nodrošinot veterināro uzraudzību un pārtikas aprites kontroli.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Goodmans

jāsāk domāt par štatu samazināšanu...

pirms 12 gadiem, 2008.12.04 17:28

zb

maksajam par saviem lidzekliem,bet ta gribejas nahalava,par valsts naudinu.
Zel gan.........

pirms 12 gadiem, 2008.12.04 09:41

Vietējās ziņas