Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par vienu sakoptu vietu vairāk 12

Iebraucot Jaungulbenē, vietējos un pagasta viesus priecē jauna atpazīstamības zīme - kokā veidots pagasta nosaukums.

aunais uzraksts parādījies uz pagasta svētkiem. Pagasta svētkos un arī vēl tagad pie tā labprāt fotografējās vietējie un ciemiņi. Pagastā "Dzirkstele" noskaidroja, ka uzrakstu veidojis vietējais vīrs Jānis Reinsons, kurš nodarbojas ar kokapstrādi.


Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Vasiļjevs stāsta, ka ideja par jaunu uzrakstu radusies uz novada dienām, kuras notika Druvienā. Uzraksta skice, burtu forma ir Jaungulbenes pagasta Sociālā aprūpes centra vadītājas Ineses Lesiņas nopelns.

Pagasta svētkos pat bijis svinīgs jaunā uzraksta atklāšanas brīdis. Tā laikā ne tikai atklāts jaunais uzraksts, bet arī iestādīta krūmu roze, zem kuras saknēm guļ jaungulbeniešu sarakstīti novēlējumi savam pagastam.


"Vēlamies šo laukumu lēnām sakārtot, lai tā būtu tāda kā pulcēšanas vai piestāšanas vieta pirms iebraukšanas Jaungulbenē. Mums ir arī idejas nākamajiem gadiem, ko mēs vēl tur varētu darīt un veidot, piemēram, novietot tur izgatavotus koka soliņus," stāsta pagasta pārvaldes vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 12

pareizais

Tiešām, par apgaismojumu nu gan vajag domāt un arī darīt, jo nav labi, ka liela pagasta centrs pat nav apgaismots. Un nevajag gan teikt, arodskolas audzēkņi ir vandāļi. Pašu bērni vien visu posta un piemētā ar atkritumiem.

pirms 8 gadiem, 2011.08.14 17:32

Atgriezīsies no brīvdienām arodskolas vandāļi un ātri vien visu skaistumu likvidēs !

pirms 8 gadiem, 2011.08.13 07:51

kaimiņš no blakus pagasta

viss ir okey, bet iebraucot Jaungulbēnē vēla nakts stundā, nu neko nevar redzēt....pietrūkst apgaismoja, no vilciena vēlā vakarā nākot uz māju bail, varbūt vajadzētu Vasiļjevam par to padomāt, un arī pie daudzdzīvokļu mājām, domājiet un ierosiniet iedzīvotāji, nevis lieki strīdaties.Paldies!!!!!

pirms 8 gadiem, 2011.08.12 16:09

Tralā...

Cik es varu atcerēties tā vieta gan centrā jau sen sakopta, pat apstādīta ar kociņiem un Jaungulbenes informācijas stends arī uzstādīts, kas pateicoties DailaI Putniņai un Jānim Kreišmanim. Varētu jau tiešām paskatīties tālāk un izkopt visu ieleju. Uzraksts tiešām skaists, j. Reinsons ir speciālists. Soliņi noteikti iederēsies,m tikai vajag skatīties tālāk, lai nav jāsēž dadžos un pērnajā zālē. Tā kā llielīties pagaidām nav ar ko. Un Rijas kalnu jau nu arī varētu nopļaut visu, nevis tikai kur desmit cilvēkiem nostāties. Ja jau gribas ko labu padarīt un ainavu pievilcīgu izveidot. Jāredz tālāk par degungalu.

pirms 8 gadiem, 2011.08.12 13:49

nuja.

Miiļie!!
Iemaaciisimies tak ko labu arii citos un citu veikumaa saskatiit!!!
Vai tiešaam labaak pašiem paliek,ja tikai slikto vien redzam....
Lapsiņai gan piekriitu! Cik bija talcinieku Rijas kalnaa un citaas vietaas???

pirms 8 gadiem, 2011.08.11 15:18

Lee

Lielībai iemesla maz ,iebraucot no Madonas puses raudat gribas cik viss aizaudzis.Varbūt pienācis laiks tos pagasta bezdarbniekus likt pie darba,nevis tik sniegt pabalstus

pirms 8 gadiem, 2011.08.11 14:03

es

Cerams, ka kaut cik sakops arí ap pili. Pati eka jau droshi vien nolemta sabrukshanai

pirms 8 gadiem, 2011.08.11 13:16

Lapsiņa

Paņem cirvīti un nokapā. Citus apriet viegli, bet vai pats kaut pirkstiņu pie sakopšanas pieliki? Otra acī skabargu ieraugi, savā bomi neredzi!

pirms 8 gadiem, 2011.08.11 11:12

.......

Vispirms gan novāciet turpat blakus augošos kārklus...

pirms 8 gadiem, 2011.08.10 10:04

Vietējās ziņas