Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārbauda Gulbenes novadā saskaitītos

Oficiāli tautas skaitīšana valstī ir beigusies, Centrālā statistikas pārvalde turpina apstrādāt iegūtos datus. Kādi tie ir Gulbenes novadā, Centrālās statistikas pārvaldes preses sekretārs Aldis Brokāns "Dzirkstelei" pagaidām atteicās komentēt. Viņš teica, ka šāda informācija varētu tikt publiskota tikai gada beigās. 

"Pārbaudām reģistra datus, vai kāds nav divreiz piereģistrējies. Varbūt mājokli nav piereģistrējis. Vai vēl kādas ziņas noklusējis. Notiek detalizēta pārbaude," sacīja viņš. A.Brokāns arī pastāstīja, ka teorētiski personai, kura par sevi tautas skaitīšanā sniegusi nepatiesus, nepilnīgus, sagrozītus datus var piemērot naudas sodu 250 latu apmērā. Taču Centrālā statistikas pārvalde nekad šādu sodamēru neesot piemērojusi un arī turpmāk negrasās to darīt.

 

"Mēs gribam, lai cilvēki mums uzticētos un sadarbotos ar mums. Tāda ir mūsu politika," bilda A.Brokāns.

 

Tautas skaitīšanas posmā no 1.līdz 10.jūnijam , kad vēlreiz bija dota iespēja aizpildīt tautas skaitīšanas anketu internetā, tika iegūta informācija par vairāk nekā 4000 Latvijas iedzīvotājiem. Savukārt reģionālajos tautas skaitīšanas vadīšanas un koordinācijas centros tika aizpildītas anketas par 1,6 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas