Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārceļas uz citām telpām

Gulbenes pilsētas pensionāru padomes un Gulbenes politiski represēto nodaļas aktīvisti tagad mājos citās telpās Nevalstisko organizāciju centrā.

Arī līdz šim gan vieni, gan otri mājoja Nevalstisko organizāciju centrā, tikai telpas šīm organizācijām atradās otrajā stāvā un atsevišķi.

 

"Mums telpas šajā mājā ir bijušas, kopš tā tika izremontēta. Mēs tur mājojam jau kādus 12 gadus. Protams, arī jauniešiem ir savas vajadzības un viņi paplašina savu darbību. Mēs tagad mājosim kopā ar politiski represēto nodaļas biedriem vienā telpā pirmajā stāvā," stāsta pilsētas pensionāru padomes priekšsēdētāja Mirdza Kušķe.

 

Viņa priecājas, ka telpa ir izremontēta un abas organizācijas tur ikdienā varēs darboties. Gan M.Kušķe, gan arī Gulbenes politiski represēto nodaļas vadītāja Aira Anča pateicās par iespēju izremontēt šīs telpas, tagad divu mazāku telpu vietā ir tapusi viena lielāka, turklāt gaiša un jauka telpa. Jaunie saimnieki jau paguvuši telpu iespēju robežās arī iekārtot. Taču tika atzīts, ka pēc platības šī telpa ir mazāka nekā iepriekšējās telpas, tiesa, pateicīga ir telpu atrašanās pirmajā stāvā, jo gados vecākiem cilvēkiem bija grūtāk uzkāpt otrajā stāvā.

 

"Šinī telpā notiks dažādas ikdienas aktivitātes, taču lielākām sanāksmēm un pasākumiem vai arī, piemēram, dejošanas vai vingrošanas nodarbībām mums būs jāizmanto zāle," piebilst M.Kušķe.

 

A.Anča norāda, ka pensionāru padomes biedriem ikdienā ir daudz vairāk aktivitāšu.

 

"Mēs, represētie, sanākam krietni retāk, jo mūsu ir palicis daudz mazāk. Aktivitāšu, kādas mums bija pirms pāris gadiem, vairs nav. Tagad mēs vairāk gatavojamies 25.marta un 14.jūnija pasākumiem, ikgadējam salidojumam Ikšķilē, kā arī jau ceturto gadu iesaistāmies un palīdzam skolēniem gatavoties zinātniski pētniecisko darbu konferencei. Cenšamies darīt, cik vēl spējam, un pastāvēt," saka A.Anča.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas