Paredz finansējumu arī televīzijai 8

Gulbenes pilsētas dome šā gada budžetā ir plānojusi finansējumu arī sabiedrības informēšanai. Kā "Vēstnesim" - pilsētas domes informatīvajam izdevumam -, tā vietējai televīzijai paredzēta aptuveni vienāda summa - līdz 4000 latu katram plašsaziņas līdzeklim.

Gulbenes pilsētas domes galvenā speciāliste ekonomiskajos jautājumos Daiga Krēsliņa "Dzirkstelei" stāsta, ka finansējums televīzijai plānots, ņemot vērā tās piedāvājumu, kurā viena minūte ēterā maksā 14 latus. Viņa liek saprast, ka televīzijai, iespējams, nevarēs samaksāt visu ieplānoto summu, kā tas bijis citus gadus, noslēdzot vienošanos, bet maksās par faktiski izmantoto ētera laiku.

 

"Rēķināsim, cik mēs varēsim. Mums noteikti būs jāpārskata un vēl jāsamazina šie izdevumi. Nav teikts, ka tik naudas tērēsim, jo mēs jau nezinām, kas būs pēc mēneša, kādi būs pašvaldības ieņēmumi un kādas būs prioritātes" saka D.Krēsliņa.

 

Piemēram, domes "Vēstnesi" taupības dēļ šogad plānots izdot tikai reizi mēnesī.

 

D.Krēsliņa uzsver, ka plānotajos "Vēstneša" izdevumos nav ieskaitītas izmaksas, saturiski sagatavojot un maketējot šo izdevumu. Domes darbinieki šo pienākumu veic katrs savas darba algas ietvaros un nekādas papildu piemaksas par to nav paredzētas. Arī "Vēstneša" izplatīšana notiek brīvprātīgi. Domes darbinieki to dara par velti, nereti šim nolūkam izmantodami arī savu privāto transportu.

 

D.Krēsliņa piebilst, ka, dzīvojot taupības režīmā, šogad paredzētais finansējums šajā pozīcijā ir mazāks nekā pērn, kad "Vēstneša" iespiešanai tipogrāfijā izlietoti aptuveni 7000 latu, bet Gulbenes televīzijai atvēlēti tika 4932 lati.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

kas tas par tv... murgs. Tiesām vaļasprieka līmenī. Ieskrienu, pārism kadru nofilmēju un parādu. tagad katrs duraks, ja ir videokamera, var izdarīt. diezin kapēc eniki sevi iedomājuši ševi kā profesionālus žurnālistus. kur vēl labāk, ja vaļasprieku vel sponsorē dome. Domes rupors, vai?

pirms 11 gadiem, 2009.02.08 15:15

Ko jūs,ļaudis?! Tak parādīs vienu sporta ziņu(kā mani besī īs teikums),parādīs Stepašas runu plūdus un pastāstīs kā stils un Siluets ņenormaļna atbalsta tās neglītenes pucēšanu...vē,riebj un kretinē šitā tv.

pirms 11 gadiem, 2009.02.08 11:33

es.

Pilsētas laikrakstā Vēstnesis ziņas un informācija ir kopēta no interneta, raksti pārējie tiek veidoti jeb rakstīti ne jau ar Santas roku, bet katra iestāde pati to dara, tātad atliek to salikt kopā, ko dara makētāja un tad jau tipogrāfija izdrukā. Ļoti vienkārši. Un tas, ka iznāks tikai reizi mēnesī - prieks par to, ka uz šo var taupīt, jo Vēstnesī nav pilnīgi nekā tāda dēļ kā to lasīt.
Gulbenes ziņas neskatos jau sen - jo tas ir palicis pārāk nekomerciāls un primitīvs, tātad arī šos 4 tūkstošus ko tagad atvēlēs labāk būtu atvēlējuši kam citam.

pirms 11 gadiem, 2009.02.07 22:03

Jā,

tiešām neko prātīgu no šīs TV gūt nevarēja, un tādu sen vairs neskatos, tātad - kāpēc pilsēta atbalsta no budžeta naudām? Ja kādam tas ir hobijs, lai meklē sponsorus.

pirms 11 gadiem, 2009.02.07 13:07

www

es pilnīgi piekrītu labāk izlasu vēstnesi tur ir vairāk informācijas nekā tv

pirms 11 gadiem, 2009.02.07 09:18

hmmm

Bez 11 TV mēs noteikti varam iztikt, jo tur tāpat neko netranslē.

pirms 11 gadiem, 2009.02.06 21:00

Vietējās ziņas