Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paredz naudu bērnu nometnēm 4

“Pašvaldība šogad bērnu nometņu atbalstam Gulbenes novadā ir paredzējusi 6000 eiro,” finanšu komitejas sēdē 18.aprīlī deputātus informēja novada pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta nodaļas izglītības metodiķe Baiba Muceniece.

Viņa teica, ka tas ir jaunums, jo iepriekšējos gados novadā tikušas praktizētas interešu pulciņu darba nometnes bērniem. Pašvaldība finansējumu piešķīrusi tikai starptautiskās sadarbības šāda veida aktivitātēm.  Ir izstrādāts jauns Gulbenes novadā organizējamo bērnu nometņu konkursa nolikums. Iepriekšējais  gatavots 2014.gadā.

Tagad ir uzsvērts, ka ir runa tieši par nometnēm Gulbenes novada bērniem. Ja iesaistās bērni no citiem novadiem, viņiem ir jārēķinās ar pilnu maksu. Jauno nolikumu deputāti apstiprināja 25.aprīļa domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Zita.

Kur var apskatīt nometņu piedāvājumu?

pirms 5 mēnešiem, 2019.05.01 19:15

Zane

Es arī gribētu zināt kur var redzēt nometņu sarakstu. Vai arī būs kā visus iepriekšējos gadus? No sākuma ''salasa'' pazīstamos bērnus un pēc tam, kad sastāvs nokomplektēts lepni lielās Dzikstelē.

pirms 5 mēnešiem, 2019.05.01 20:19

gogle

https://nometnes.gov.lv visām oficiālajām nometnēm jābūt šeit reģistrētām, arī projektu nometnēm.

pirms 5 mēnešiem, 2019.05.02 14:16

Jautājums

Pēc nolikuma, biedrības ir brīvas?

pirms 5 mēnešiem, 2019.05.04 15:53

Vietējās ziņas