Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Paredzēti remonti 8

Novada domes finanšu komitejas sēdē deputātu piekrita SIA „Gulbenes nami" aizņēmuma līguma slēgšanai ar Latvijas Republikā reģistrētu kredītiestādi par summu līdz 55 000 latu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju jumtu nomaiņai: Ābeļu ielā 13 jumta nomaiņai līdz 15 000 latu, Rīgas ielā 48 - līdz 10 000 latu, O.Kalpaka ielā 47 - līdz 30 000 latu. Lēmuma projekts tiek virzīts apstiprināšanai domes sēdē.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

skabarga dibenā

Tjotja n()aša, cik var citēt PSKP 26.kongresa pamattēzes!? Kāda veselīga kritika? Atmosties, derevņa, 21.gadsimts! Mežonīgais kapitālisms! Kam nav, tam nav ko atņemt, bet kam ir, tas tiks saplēsts lupatās.
Tagad par deputātiem pat kapos nesaka neko labu.
Veselīgu kritiku gribi? Augoņus neārstē, bet izgriež.

pirms 7 gadiem, 2013.05.23 16:41

"Tātad, visi, kas norāda uz citu kļūdām, paši neko nemāk? Zelta bedrē Gulbenē kritika nav pieļaujama. Muti ciet, reņģēdāji, kad baltie cilvēki dara lietas!"

Praksē tieši tā arī ir, tie, kuri otra acī skabarga atrod, paši sa'va - baļķi nejūt. Ir nepieciešama veselīga kritika, nevi zākāšanās.

pirms 7 gadiem, 2013.05.23 09:22

kuku

Tāpēc katrs saprātīgs saimnieks mājās tur sargsuni, lai zaglis pa kluso māju neiznes. Zagļus un krāpniekus var apturēt tikai ar riešanu, bet slinkie pamuļķi, kuri barojas no zagļu nozagtā atliekām, komentāros var tikai likt uzpurņus citiem komentētājiem.
Ne jau tikai izvarotāji ir vainīgi, vainīgi ir arī tie, kuri paši būdami izvaroti, citiem upuriem tur rokas un muti.

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 11:54

Cik tālu jāaiziet, lai domātu tādā veidā:
"Paši saprotat, ko komentējat...cik tālu jāaiziet, lai neko citu nemācētu kā tikai riet..."

Tātad, visi, kas norāda uz citu kļūdām, paši neko nemāk? Zelta bedrē Gulbenē kritika nav pieļaujama. Muti ciet, reņģēdāji, kad baltie cilvēki dara lietas!

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 09:59

Paši saprotat, ko komentējat...cik tālu jāaiziet, lai neko citu nemācētu kā tikai riet...

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 08:48

Lūk vai nelūk... 21.05.2013. 14:42:27
______
Pievienojos viedoklim. Tādi balti gulbji un arī ne tik balti kraukļi lieliski prot "sakārtot lietas". Par Gulbenes domes deputātu, Gulbenes nami, vietējās tiesas vai policijas spējām "visu sakārtot" šaubas pat nerodas. Katrs, kurš izbāzīs degunu no ūdens, paliks bez deguna. Varētu izstāstīt mazos šausmu stāstus, par to, kā ar citādi domājošiem unn"cīnītājiem" izrīkojas bijušās TP, LPP vai ZZS biedri un tiem pietuvinātie parazīti, bet gan jau jums katram savs personīgais šausmu stāsts un radinieki angļu konservu fabrikā.
Nepalaidiet garām iespēju 1.jūnijā nobalsot par sev iemīļotajiem personāžiem,, lai viņi var atkal un atkal aplaimot pamuļķus ar plastmasas logiem, krāsotas papesmjumtiem,

pirms 7 gadiem, 2013.05.21 15:53

Lūk vai nelūk...

"Gulbi _ lūk! 21.05.2013. 10:36:47

Un ko jūs darat, lai tā nenotiktu? Tā taču ir arī jūsu nauda, kura tiek tērēta. Cik reizes esat interesējies kādi darbi tiek veikti, cik tas maksā. Rakstīt internetā pietiek laika, bet risināt lietas, kas vistiešāk attiecas uz jums jūs nevarat."

Ir jau skaisti kaunināt komentētājus un saukt pēc aktīvas rīcības. Tā sakot, pilsoniski aktīva rīcība tiešām ir vērtība demokrātiskā sabiedrībā, un demokrātiskās valstīs tā tas ir iegājies, ka pilsoņi ir vairāk vai mazāk aktīvi, un vairāk vai mazāk aktīvi aug viņu bērni, redzot šīs aktīvās pozīcijas veiksmīgus piemērus.
Pie mums demokrātija tiek spēlēta, un pilsoņiem, kā rāda pieredze, nekādas nozīmīgas ietekmes uz dažādām norisēm "pa lielam" nav. Ja ko vajag noblēdīt, tad noblēdīs, un, acīs skatoties, izskaidros, cik viss patiesībā ir likumīgi un feini. Turklāt, tie, kas ik pa laikam kaunina neaktīvos un neienteresētos pilsoņus, galvenokārt jau arī ir tie, kuri ar mahinācijām nodarbojas. Re, kā tad jūs tā neizrādījāt interesi... Ak izrādījāt? Un redzējāt, ka viss ir likumīgi, vai ne?

pirms 7 gadiem, 2013.05.21 14:42

Gulbi _ lūk!

Un ko jūs darat, lai tā nenotiktu? Tā taču ir arī jūsu nauda, kura tiek tērēta. Cik reizes esat interesējies kādi darbi tiek veikti, cik tas maksā. Rakstīt internetā pietiek laika, bet risināt lietas, kas vistiešāk attiecas uz jums jūs nevarat.

pirms 7 gadiem, 2013.05.21 10:36

Vietējās ziņas