Pārkāpumus izdara atkārtoti 2

Gulbenes novada domes Administratīvā komisija 26.februārī izskatīja divas administratīvo pārkāpumu lietas.


Administratīvās komisijas priekšsēdētājs Mārtiņš Bogdans informē, ka tika saņemta administratīvā pārkāpuma lieta no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Cēsu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas. Administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts par smēķēšanu, ja to izdarījis nepilngadīgais.


Administratīvā komisija pieņēma lēmumu par saukšanu pie administratīvās atbildības un nolēma atzīt par vainīgu personu, kuru sauc pie administratīvās atbildības, un sodīt ar naudas sodu 5 eiro.


Šajā gadījumā 14 gadus vecs Gulbenes novada iedzīvotājs Cēsu izglītības iestādes teritorijā smēķēja. Par šāda veida pārkāpumu jaunietis jau sodīts pērnā gada novembrī, līdz ar to smēķējis atkārtoti gada laikā pēc administratīvā soda uzlikšanas.


Tika saņemta administratīvā pārkāpuma lieta arī no Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas. Šajā gadījumā nepilngadīgais gada laikā atkārtoti pieķerts lietojam alkoholu.


Administratīvā komisija pieņēma lēmumu par saukšanu pie administratīvās atbildības un nolēma atzīt par vainīgu personu, kuru sauc pie administratīvās atbildības, un sodīt ar naudas sodu 50 eiro.


Šajā gadījumā šā gada 9.februārī Jaungulbenes profesionālās vidusskolas dienesta viesnīcā 16 gadus vecs skolnieks no Alūksnes novada atradās alkoholisko dzērienu ietekmē. Alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā 1,45 promiles.


Komisija uzskatīja, ka jāpiemēro naudas sods, kas ir tuvu maksimālajam naudas sodam, jo puisis par atrašanos alkoholisko dzērienu ietekmē jau sodīts pagājušā gada 30.oktobrī. No sodīšanas brīža līdz konstatēšanas brīdim, proti, šī gada 9.februārim bija pagājuši tikai trīs mēneši.Pievieno komentāru

Komentāri 2

!!!

Aiz "Aromāta" katru pusdienlaiku desmitiem 2.vidusskolas pīpmaņu !!!

pirms 7 gadiem, 2014.03.06 16:58

sdfgh

Stulbie kretini!smekeja gan padomju laika skolas,gan tagad.un ne jau ar naudas sodiem,kas bus lidzets!vajag motivet to nedarit jauniesus,bet tas savukart nebus izdevigi valsts budzetam!slimie kretini jus soditaji esat!

pirms 7 gadiem, 2014.03.06 18:49

Vietējās ziņas