Pārsniedz ātrumu, nelieto drošības jostas 4

Nedēļas laikā satiksmes uzraudzības jomā sastādīti 62 administratīvo pārkāpumu protokoli, to skaitā 19 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 17 par drošības jostu nelietošanu, 10 par transportlīdzekļa vadīšanu alkoholisko dzērienu ietekmē.

Šonedēļ visā valstī norisinās plānotais starptautiskais reids, kura laikā tiek veikti plānveida satiksmes uzraudzības pasākumi drošības jostu lietošanas noteikumu kontrolē. Par to informē Satiksmes uzraudzības rotas vecākā inspektore Valda Gibala.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka arī no 18.līdz 24.augustam norisinājās Eiropas ceļu policijas tīkla organizētais starptautiskais reids, kura laikā pastiprināti pievērsa uzmanību atļautā braukšanas ātruma kontrolei.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

x

Ir vēl viena lieta, bieži vien automašīnas priekšējā sēdeklī tiek vadāti mazi un pa visam mazi bēniņi kuri nav piesprādzēti..to var saprast pēc tā cik tuvu priekšējām logam viņi ir pieplakuši lai vērotu apkārtni. Es nesaprotu vecākus, vai bērnus vēlmes un kaprīzes ir svarīgākas kā viņu veselība un dzīvība? Vai kāds var iepriekš paredzēt kad notiks avārija? Lai gan tas varbūt ir ceļš no veikala līdz mājām..Pie mazākās bremzēšanas bērns satrieks galvu pret stiklu, jāsaka tādiem vecākiem nu nav īsti kārtībā ar prātu.

pirms 7 gadiem, 2014.09.14 09:48

xx

un tā šoferu runāšana pa mobilo telefonu braukšanas laikā...

pirms 7 gadiem, 2014.09.14 17:48

xxx

Nepārkāpjot noteikumus ,mēs apzogam valsti !

pirms 7 gadiem, 2014.09.14 20:19

???

Un kad reiz sāks sodīt velosipēdistus kuri nebrauc pa veloceliņiem ???

pirms 7 gadiem, 2014.09.15 09:51

Vietējās ziņas