Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārstrādās biedrības "Gulbenes buki" statūtus 4

Ivars Kupčs vairs nebūs pašvaldības pārstāvis biedrībā “Gulbenes buki”. 31.augusta domes sēdē deputāti akceptēja viņa vēlmi pārtraukt piešķirtās pilnvaras darbībai biedrībā.

Tajā paša laikā tika nobalsots par to, ka pašvaldība saglabā savu līdzdalību minētajā biedrībā. Uz deputāta Andra Caunīša jautājumu par to, kas I.Kupča vietā turpmāk pārstāvēs novada domi biedrībā “Gulbenes buki”, deputāts un novada domes sporta komisijas loceklis Anatolijs Savickis teica, ka sporta komisija skatīs šo jautājumu. Šobrīd biedrībā pašvaldību pārstāvot novada domes priekšsēdētājs Andris Vējiņš.

Domes sēdē arī tika apstiprināti noteikumi “Par autotransporta izmantošanu novada pašvaldībā”. Šajā sakarā A.Caunītis jautāja, vai komanda “Buki/BJSS” jaunajā sezonā būs tiesīga pašvaldībai lūgt autobusu treniņnodarbību nodrošināšanai, kā arī nokļūšanai sacensībās.

“Nē, tā nav mūsu iestāde,” atbildēja novada domes Finanšu un ekonomikas nodaļas vadītāja Lienīte Reinsone.

Biedrības “Gulbenes buki” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis “Dzirkstelei” teica, ka ir jau saticies ar A.Vējiņu personīgi, kopā viņi ir pārlūkojuši biedrības statūtus un secinājuši, ka tie ir nepilnīgi un pārstrādājami, saucot palīgā juristus. Pašreizējie statūti apstiprināti 2013.gadā.

“Kad tas būs izdarīts, domāsim tālāk gan par novada domes pārstāvi biedrībā, gan par valdi,” sacīja G.Rikveilis.

Uz jautājumu, ko darīs biedrība, ja novada dome liegs iespēju komandai “Buki/BJSS” izmantot pašvaldības transportu, viņš atbildēja: “Mēs jau pagājušajā gadā izmantojām personisko transportu un, ja vajadzēs, darīsim to atkal.”

Jau pērn G.Rikveilis komandas vajadzībām reiz oficiāli esot lūdzis pašvaldības autobusu, par kura izmantošanu prasīta tik liela samaksa, ka komanda ar savu transportu par šo summu varot šo pašu attālumu mērot četras reizes pēc kārtas. Tajā pašā laikā novada dome ir tā, kura finansiāli atbalsta komandu.

Jau rakstījām, ka pagājušajā sezonā iztikts ar pašvaldības finansējumu vien. Tomēr turpmākai pastāvēšanai ļoti noderētu arī citi atbalstītāji.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Jā,jā...

Nu kur tad nauda Bukiem,ja viss jau iztērēts t.s kultūrai ... un vēl par maz?...70 tūkst!!! Citiem jau vairs neatliek?

pirms 2 gadiem, 2017.09.21 14:04

to jā,jā...

Debi Loīdi un tu pamodušies no šmigas

pirms 2 gadiem, 2017.09.21 15:52

...

Tad javienojas ar Balvu autobuss transportu. Esot stpiri letaks...

pirms 2 gadiem, 2017.09.22 20:46

Vietējās ziņas