Partija “No sirds Latvijai” pievienosies Eiropas Kristīgajai politiskajai kustībai

Partijas “No sirds Latvijai” valde 28. maijā pieņēma lēmumu pievienoties Eiropas Kristīgajai politiskajai kustībai (European Christian Political Movement), atsaucoties uz prezidenta, Eiropas Parlamenta deputāta Broņislava Skripeka, uzaicinājumu.


Kāpēc mēs pievienosimies ECMP? Partija “No sirds Latvijai” ir konservatīva partija, kas vienmēr ir iestājusies par stiprām ģimenēm kā mūsu pamatvērtību laimīgas nācijas pastāvēšanai. Mēs iestājamies par cieņpilnu saprašanos starp visdažādākajiem cilvēkiem un tautām, mērķtiecīgu ilgtermiņa ekonomisko attīstību, kas ir pamats tautas uzplaukumam un pilnvērtīgai dzīvei ikvienam Latvijas iedzīvotājam nevis atsevišķiem indivīdiem.


Sadarbība ar ECPM paplašina starptautiskas iespējas pārstāvēt mūsu cilvēkus kā lielāko vērtību plašākā sabiedrības lokā un kopīgi iestāties par vienlīdzīgu un harmonisku dzīvi mūsu sabiedrībai.


ECPM ir politiska asociācija kristīgo demokrātu tiesību pārstāvji, kas Eiropas Savienības līmenī iestājas par cilvēku cieņpilnu Eiropu; ekonomiku, kas darbojas/strādā tautas/tautu un mūsu planētas interesēs; stiprām tradicionālām ģimenēm un laulībām; par brīvību, drošību un stabilitāti kā fundamentālu vērtību, saglabājot Kristīgās kultūras vērtības un mantojumu.


Sīkāka informācija par ECPM darbu pieejama šīs Alianses interneta lapā www.ecpm.info.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas