Pārtikas izstādē Somijā - arī "Dimdiņu" un "Skrīveru saldumi" produkcija 2

Šā gada 10. un 11. februārī Somijas pilsētā Seinäjoki Vidzemes uzņēmēji piedalās pārtikas ražotāju un veselīga dzīvesveida izstādē "Food and Life Expo". Izstādē Somijā piedalās četri uzņēmumi - dārzeņu audzēšanas un pārstrādes uzņēmums SIA “Dimdiņi”, saldumu ražotājs SIA “Skrīveru saldumi”, z/s pētnieciskā jaunsaimniecība “Gundegas”, kā arī gardumu no sēkliņām ražotājs SIA “Perfecto”.

"Katram no Latvijas uzņēmējiem būs iespēja demonstrēt un tirgot savu produkciju kopīgā stendā, kā arī prezentēt sevi uz centrālās izstādes skatuves tās dalībniekiem un apmeklētājiem. Plānotais izstādes apmeklētāju skaits ir aptuveni 10 tūkstoši. Tāpat uzņēmējiem ir noorganizēta iespēja privāti tikties ar vairākiem potenciālajiem sadarbības partneriem no Somijas pilsētas Seinäjoki," stāsta Sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā Māra Poikāne.

 

Dalība izstādē uzņēmējiem paver pieeju Somijas tirgum, kā arī kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Tā ir iespēja meklē jaunus kontaktus un paplašināt tirdzniecības tīklu Eiropā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kāposti droši vien no piemājas puķu dārziņa. No lielo lauku produkcijas ķīmija tek ārā ar tecēšanu.

pirms 9 gadiem, 2012.02.11 23:22

Vai šīs izstādes produkcijā Dimdiņi ir izmantojuši hidroginētos taukus (kaitīgi veselībai), kā tas tiek darīts Latvijā pārdodamajā produkcijā?

pirms 9 gadiem, 2012.02.10 10:04

Vietējās ziņas