Pārtrauc gāzes balonu piegādi 4

Kopš janvāra SIA "Latvijas propāna gāze" ar savu transportu balonu gāzes patērētājiem visā Latvijā gāzes balonus vairs nepiegādā. Tas radījis problēmas īpaši veciem cilvēkiem, kuriem pašiem nav ne iespēju, ne zināšanu, kā tukšu gāzes balonu nomainīt pret pilnu.

"Man ir astoņdesmit gadu. Dzīvoju viena. Lietoju balonu gāzi. Tagad balons ir tukšs. Zvanīju uz gāzes kantori, lai pieteiktu balona nomaiņu, bet tur man atbildēja, ka tāda pakalpojuma vairs neesot," savu bēdu "Dzirkstelei" klāsta pensionāre.  

Pakalpojumu neatjaunos

"Latvijas propāna gāzes" Gulbenes apkalpes zonas vadītājs Agris Dobris apliecina, ka šāds pakalpojums iedzīvotājiem netiek sniegts.

 

"Izdevumi, piegādājot gāzes balonu, bija ievērojami lielāki nekā peļņa. Tā kā "Latvijas propāna gāze" ir privātuzņēmums, tad katrs skatās, lai kaut ko nopelnītu. Ja šīs peļņas nav, pakalpojums tiek pārtraukts. Šāds lēmums tika pieņemts visās uzņēmuma apkalpes zonās. Lai samazinātu transporta izdevumus, tika samazināts arī apkalpes zonas transports, tāpēc fiziski nav iespējams sniegt šo pakalpojumu, jo mūsu apkalpes zona nav tikai Gulbene, bet arī Balvi un Alūksne. Cilvēkiem pašiem jādomā, kā nomainīt gāzes balonu, ko lielākā daļa arī dara. Daudzi paši ar savu transportu brauc apmainīt balonu. Tiem, kuriem sava transporta nav, izlīdzas ar kaimiņa vai kāda cita cilvēka palīdzību," stāsta A.Dobris.

 

Lai gāzes balons tiktu pareizi atvienots un pievienots, līdzi tiekot dota instrukcija. "Ja cilvēks pats atbrauc pie mums, viņš tāpat pats balonu arī pievieno. Cik man zināms, gāzes balonu maiņu Gulbenē veic arī privāti," piebilst vadītājs.

 

Tikai par latu dārgāk

Lai gan apkalpes zonas vadītājs A.Dobris nezināja stāstīt, kurš privāti Gulbenē ir uzņēmies veikt šo pakalpojumu, "Dzirkstelei" sadarbībā ar Gulbenes sociālā dienesta vadītājas vietas izpildītāju Anitu Beļajevu izdevās noskaidrot, ka patiešām šāds cilvēks pilsētā ir, kuram tika uzticēts balonus pārvadāt ar savu personīgo automašīnu, tāpēc arī balona cena ir par latu lielāka. Balons maksā nevis 18,50, bet 19,50 latus. Šā cilvēka tālruņa numurs ir pieejams Gulbenes sociālajā dienestā.Gāzes baloni tiek ņemti gāzes kantorī, tāpēc ir garantija, ja baloniem rodas kāda problēma, to novērš gāzes avārijas dienests tāpat kā agrāk.

 

Cilvēks var izvēlēties, kā rīkoties. Braukt pēc balona pats, sazināties ar Gulbenes apkalpes zonas darbiniekiem, vai sociālo dienestu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

aidre

Lieliski! Varbút arí ugunsdzéséjus varétu lídzígi párveidot? Sak, ja vajag dzést, atbrauc péc inventára :-)

pirms 9 gadiem, 2012.02.07 21:18

Vietējās ziņas