Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārvaldīs arī astoņas mājas Stradu pagastā 5

Uz periodu līdz nākamā gada beigām pašvaldība ir pagarinājusi pilnvarojuma līgumu, uzticot savam uzņēmumam – SIA “Gulbenes nami” - pārvaldīt un apsaimniekot pašvaldības īpašumā vai tiesiskajā  valdījumā esošās dzīvojamās telpas.

Gulbenes novada deputāti par to nobalsoja 27.decembra domes sēdē.

SIA “Gulbenes nami” ir uzdots uzskaitīt un apsekot pašvaldībai piederošās vai tiesiskajā valdījumā esošās dzīvojamās telpas.

Paredzams, ka saraksts tiks papildināts ar dzīvojamajām telpām, kas atrodas ārpus pilsētas. Līdz ar to, piemēram, astoņas Stradu pagasta mājas pāriet SIA “Gulbenes nami” kompetencē saistībā ar īres līgumu slēgšanu.

Uzņēmums ir tas, kurš pašvaldības vārdā tiesājas ar parādniekiem.

Novada pašvaldības jurists Sandis Sīmanis informē, ka ir jāpārskata atlīdzības apmērs, ko pašvaldība uzņēmumam “Gulbenes nami” maksā par šāda pilnvarojuma pienākumu veikšanu. SIA “Gulbenes nami” valdes loceklis Rihards Korns saka, ka līdz šim uzņēmuma darbinieks ar šiem jautājumiem ir nodarbojies vidēji par 200 līdz 250 eiro atalgojumu mēnesī. Tas ir nepietiekami.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Elza

Kurš tev liedz iet un to darīt par 250euro?! :D

pirms gada, 2019.01.08 09:25

Elzai

Strādā, nevis komentē, citādi bez 250 eirām paliksi.

pirms gada, 2019.01.08 10:17

Stradi

Vai par dažu īres līgumu noslēgšanu vai pārslēgšanu mēnesī ir jāmaksā 250 EUR ? Tiesāšanās notiek par pārējo iedzīvotāju līdzekļiem. Tas nozīmē, ka maksātāji maksā par to, lai Gulbenes nami iztiesātu nemaksātājus no kuriem nav ko piedzīt un diezin vai kādreiz būs.

pirms gada, 2019.01.08 12:06

!!!

Nemaksātāju dzīvokļus prihvatizē namu jurists, bet parādi paliek karāties gaisā!

pirms gada, 2019.01.08 13:17

Vietējās ziņas